.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Гідно тримати прапор медицини
Гідно тримати прапор медицини
18.06.15
dsc_9841.jpg
Міський голова та заступник голови Охтирської районної державної адміністрації напередодні професійного свята медичних працівників привітали колектив медиків Охтирщини на урочистостях в районному будинку культури.
.

Прапори відділень Охтирської центральної районної лікарні урочисто пронесли залою та розташували на сцені перед представниками найгуманнішої професії, людьми, які стоять на сторожі здоров'я і життя громадян.

Вітаючи присутніх з професійним святом, міський голова подякував дружньому медичному колективу та побажав миру в житті, здоров'я, благополуччя.

Концертну програму для медиків підготували працівники КЗ "Охтирський центр культури і дозвілля".

dsc_9826.jpgdsc_9832.jpg

  

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.