.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Гідно тримати прапор медицини
Гідно тримати прапор медицини
18.06.15
dsc_9841.jpg
Міський голова та заступник голови Охтирської районної державної адміністрації напередодні професійного свята медичних працівників привітали колектив медиків Охтирщини на урочистостях в районному будинку культури.
.

Прапори відділень Охтирської центральної районної лікарні урочисто пронесли залою та розташували на сцені перед представниками найгуманнішої професії, людьми, які стоять на сторожі здоров'я і життя громадян.

Вітаючи присутніх з професійним святом, міський голова подякував дружньому медичному колективу та побажав миру в житті, здоров'я, благополуччя.

Концертну програму для медиків підготували працівники КЗ "Охтирський центр культури і дозвілля".

dsc_9826.jpgdsc_9832.jpg

  

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.