.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Сфера побутового обслуговування arrow Інформація про роботу відділу реєстраційно-дозвільних процедур
Інформація про роботу відділу реєстраційно-дозвільних процедур
12.03.08

Інформація про роботу відділу реєстраційно-дозвільних процедур

Міської ради

.

Законодавством України визначено пріоритет розвитку держави через розвиток приватної власності та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Однією з найскладніших процедур є початок діяльності підприємця, коли постає перед ним багато перешкод, з якими треба боротись. Досить часто людина хоче займатись малим підприємництвом, але не знає з чого почати. Тому перед міською владою постало питання створення такого центру, в якому суб’єкт підприємницької діяльності зміг отримати не тільки теоретичну, а й практичну допомогу в цій сфері. Та й дозвільні органи часто затягували розгляд документів, тим самим порушуючи строки їх видачі. В приміщенні виконавчого комітету Охтирської міської ради з 10 червня 2005р. в кабінеті № 14 розпочав працювати Єдиний дозвільний офіс. На той момент законодавча база в сфері дозвільної системи тільки формувалась. Діяльність Офісу показала, що потрібно оптимізувати процес, зробити його безперебійним, адже в Офісі працювала лише одна особа. Рішенням сесії міської ради від 28.07.2006 затверджено «Положення про відділ реєстраційно-дозвільних процедур Охтирської міської ради», яким створено відділ в складі трьох осіб, а саме: начальник відділу, державний реєстратор, адміністратор. Закуплено оргтехніку для роботи Офісу, а саме комп’ютер, принтер, ксерокс. В кабінеті на стендах відображено механізм реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності, розміщено перелік документів дозвільного характеру, терміни та процедура їх отримання, інформація про вільні об’єкти торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та земельних ділянок для продажу, а також в окремій справі для вільного ознайомлення. Надано оголошення в місцеві газети з інформацією про вільні об’єкти та земельні ділянки з адресою Єдиного офісу та контактними телефонами. Висвітлено інформацію з переліком об’єктів та земельних ділянок для продажу на сайті міста Охтирки misto . okhtyrka . net , АМУ “Охтирка” www . auc . org . ua / okhtyrka / та на сайті Охтирський Портал shor @ okhtyrka . net . Тобто створено всі належні умови для роботи відділу реєстраційно-дозвільних процедур . Під час відсутності адміністратора його заміняє начальник відділу й тим самим безперебійно ведеться робота з суб’єктами господарювання. Прийнято рішення виконавчого комітету від 28.12.05р № 470 «Про затвердження порядку взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в приміщенні «Єдиного офісу» в м. Охтирка за принципом організаційної єдності» та рішення сесії міської ради від 30.12.05р. №708-МР «Про затвердження Положення «Про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності».

За 2007 рік надано 290 консультацій, 252 особи звернулись з заявою, видано 173 дозвільних документів, інші опрацьовуються, або самі підприємці змінили своє рішення про ведення господарської діяльності.

Через єдиний дозвільний центр видаються такі документи дозвільного характеру :

- дозвіл на розміщення зовнішньої реклами;

- дозвіл на будівництво;

- дозвіл на розміщення МАФ;

- дозвіл на право виготовлення продукції з риби та інших водних живих ресурсів у встановленному асортименті;

- експлуатаційний дозвіл для потужностей з виробництва,переробки або реалізації харчових продуктів;

- дозвіл управління ветеринарної медицини;

- дозвіл на архітектурно-планувальне завдання;

- дозвіл від органів державного пожежного нагляду.

З 01.07.2004р. діє Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”. За 2007 в м. Охтирка зареєстровано 424 фізичні особи-підприємця, 35 юридичних осіб. Відповідно до вимог зазначеного закону юридичні особи та фізичні особи-підприємці зобов’язані провести заміну раніше виданих їм свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтво про державну реєстрацію єдиного зразка. При цьому реєстраційний збір за заміну свідоцтва про державну реєстрацію на даний час не стягується, тому просимо скористатись цією нагодою.

Ви можете отримати вичерпну інформацію про започаткування підприємницької діяльності, терміни оформлення дозволів, процес їх отримання від працівників відділу: начальник - Володимир Григорович Криворучко, державний реєстратор - Ольга Григорівна Корабельська, адміністратор – Сніжана Петрівна Гущина. З процедур реєстрації,з дозвільних процедур Ви можете зателефонувати по тел.4-15-15 Запрошуємо до співпраці дозвільні органи та підприємців міста по виконанню вимог законодавства.

Начальник відділу

реєстраційно-дозвільних процедур В.Г.Криворучко

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...