.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Про виділення земельних ділянок учасникам АТО
Про виділення земельних ділянок учасникам АТО
25.05.15

Актуальним питанням сьогодення є виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків учасникам АТО. Це ініціатива власне міської ради, тому що на державному рівні дане питання не вирішене, крім вказівки про необхідність забезпечення учасників АТО земельними ділянками для будівництва житла на місцях. На даний час надійшло  159  заяв від наших воїнів, які виявили бажання отримати земельні ділянки.Для реалізації цього проекту виділений  земельний масив в районі Левади (обмеженому вул. Грабовського та вул. Енгельса). Бюджетом міста на 2015 рік передбачені кошти в розмірі:
- 300,00 тис. грн. – для розроблення проектів землеустрою на кожну земельну ділянку;
- 100,00 тис. грн. – для виготовлення детального плану території кварталу;
-400,00 тис. грн. – на виготовлення проектно-кошторисної документації для забезпечення інженерними комунікаціями (в тому числі і для проведення меліоративних робіт).
На даний час комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне бюро» виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу. Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови, 1- для будівництва магазину.
На сьогоднішнє пленарне засідання міської ради виноситься питання про надання дозволу на розробку проектів землеустрою виконавчому комітету на кожну земельну ділянку.
Організація-виконавець проектів землеустрою на даному масиві визначена в результаті проведеного конкурсу серед виконавців даного виду робіт – це МКП «Гео-Сервіс», оскільки його цінова пропозиція була найнижчою. Роботи по виготовленню документації із землеустрою та детального плану території будуть профінансовані за рахунок коштів міського бюджету. Тобто, фактично, безпосереднє виділення земельних ділянок розпочнеться найближчим часом. 
Але на сьогоднішній день виникла досить серйозна перешкода на шляху виділення земельних ділянок, який і без того дається нам дуже нелегко. Охтирська міжрайонна прокуратура ініціює скасування результатів проведеного конкурсу серед виконавців робіт із землеустрою, мотивуючи це неефективним використанням бюджетних коштів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.07.2018 по 29.07.2018
Детальніше...
 
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради