.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Про виділення земельних ділянок учасникам АТО
Про виділення земельних ділянок учасникам АТО
25.05.15

Актуальним питанням сьогодення є виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків учасникам АТО. Це ініціатива власне міської ради, тому що на державному рівні дане питання не вирішене, крім вказівки про необхідність забезпечення учасників АТО земельними ділянками для будівництва житла на місцях. На даний час надійшло  159  заяв від наших воїнів, які виявили бажання отримати земельні ділянки.Для реалізації цього проекту виділений  земельний масив в районі Левади (обмеженому вул. Грабовського та вул. Енгельса). Бюджетом міста на 2015 рік передбачені кошти в розмірі:
- 300,00 тис. грн. – для розроблення проектів землеустрою на кожну земельну ділянку;
- 100,00 тис. грн. – для виготовлення детального плану території кварталу;
-400,00 тис. грн. – на виготовлення проектно-кошторисної документації для забезпечення інженерними комунікаціями (в тому числі і для проведення меліоративних робіт).
На даний час комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне бюро» виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу. Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови, 1- для будівництва магазину.
На сьогоднішнє пленарне засідання міської ради виноситься питання про надання дозволу на розробку проектів землеустрою виконавчому комітету на кожну земельну ділянку.
Організація-виконавець проектів землеустрою на даному масиві визначена в результаті проведеного конкурсу серед виконавців даного виду робіт – це МКП «Гео-Сервіс», оскільки його цінова пропозиція була найнижчою. Роботи по виготовленню документації із землеустрою та детального плану території будуть профінансовані за рахунок коштів міського бюджету. Тобто, фактично, безпосереднє виділення земельних ділянок розпочнеться найближчим часом. 
Але на сьогоднішній день виникла досить серйозна перешкода на шляху виділення земельних ділянок, який і без того дається нам дуже нелегко. Охтирська міжрайонна прокуратура ініціює скасування результатів проведеного конкурсу серед виконавців робіт із землеустрою, мотивуючи це неефективним використанням бюджетних коштів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.