.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Про виділення земельних ділянок учасникам АТО
Про виділення земельних ділянок учасникам АТО
25.05.15

Актуальним питанням сьогодення є виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків учасникам АТО. Це ініціатива власне міської ради, тому що на державному рівні дане питання не вирішене, крім вказівки про необхідність забезпечення учасників АТО земельними ділянками для будівництва житла на місцях. На даний час надійшло  159  заяв від наших воїнів, які виявили бажання отримати земельні ділянки.Для реалізації цього проекту виділений  земельний масив в районі Левади (обмеженому вул. Грабовського та вул. Енгельса). Бюджетом міста на 2015 рік передбачені кошти в розмірі:
- 300,00 тис. грн. – для розроблення проектів землеустрою на кожну земельну ділянку;
- 100,00 тис. грн. – для виготовлення детального плану території кварталу;
-400,00 тис. грн. – на виготовлення проектно-кошторисної документації для забезпечення інженерними комунікаціями (в тому числі і для проведення меліоративних робіт).
На даний час комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне бюро» виконані роботи щодо розроблення та затвердження детального плану території кварталу. Визначена кількість земельних ділянок – 117 для житлової забудови, 1- для будівництва магазину.
На сьогоднішнє пленарне засідання міської ради виноситься питання про надання дозволу на розробку проектів землеустрою виконавчому комітету на кожну земельну ділянку.
Організація-виконавець проектів землеустрою на даному масиві визначена в результаті проведеного конкурсу серед виконавців даного виду робіт – це МКП «Гео-Сервіс», оскільки його цінова пропозиція була найнижчою. Роботи по виготовленню документації із землеустрою та детального плану території будуть профінансовані за рахунок коштів міського бюджету. Тобто, фактично, безпосереднє виділення земельних ділянок розпочнеться найближчим часом. 
Але на сьогоднішній день виникла досить серйозна перешкода на шляху виділення земельних ділянок, який і без того дається нам дуже нелегко. Охтирська міжрайонна прокуратура ініціює скасування результатів проведеного конкурсу серед виконавців робіт із землеустрою, мотивуючи це неефективним використанням бюджетних коштів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.