.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Архітектурно-будівельна рада схвалила проект детального плану
Архітектурно-будівельна рада схвалила проект детального плану
20.05.15
dsc_8189.jpg
Члени архітектурно-містобудівної ради на своєму засіданні схвалили з окремими зауваженнями проект детального плану земельної ділянки, виділеної для учасників АТО та їх родин, в нашому місті.

В проекті враховано зауваження та пропозицій членів міської комісії щодо проведення заходів по зниженню рівня грунтових вод та влаштування підїзних шляхів до визначених земельних ділянок, розширення проїжджої частини для забезпечення нормального розташування інженерних комунікацій.

В.о. начальника архітектурно-планувального бюро представив матеріали по влаштуванню системи водовідведення для пониження рівня грунтових вод, де передбачено влаштування водоприймальних копанок та меліоративних канав, розташованих з урахуванням горизонталей. 

Окрім того, він проінформував присутніх про те, що, відповідно до генерального плану міста, дана територія знаходиться в зоні проектної садибної забудови. Даним детальним планом передбачається 117 земельних ділянок під індивідуальні житлові будинки та 1 земельна ділянка під комерційне використання (магазин для обслуговування мешканців кварталу та ін.) загальною площею 8,2600 га, площа однієї земельної ділянки – 0,0700 га. Передбачається обладнання даної території інженерними комунікаціями та її благоустрій, озеленення вулиць та встановлення опор вуличного освітлення, встановлення контейнерів для сміття на спеціально обладнаних майданчиках. Вулично-дорожня мережа кварталу виконана відповідно до чинних нормативних актів. На території кварталу передбачається централізована кільцева система водопостачання з введенням води у будівлі. Відповідно до схеми інженерної підготовки генерального плану міста, територія даного кварталу знаходиться в зоні захисту від підтоплення. Для відведення дощових та талих вод з території кварталу, передбачається за допомогою влаштування дощоприймачів, відкритих та закритих дренажних систем. Теплопостачання житлових будинків планується забезпечувати шляхом встановлення індивідуальних котлів, газопостачання пропонується прокласти від газопроводу, який проходить по вул. Грабовського. Проектом детального плану території передбачаються заходи з інженерної підготовки території: організація вертикального планування, водовідведення та осушення території кварталу з високим рівнем ґрунтових вод. 

 

dsc_8190.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення відведення земельної ділянки у місті Охтирка поруч з земельною ділянкою по вул. Пушкіна, 153 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
 
За підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні відбудеться Сумська торгово-промислова палата із 22 до 26 квітня 2019 року візьме участь у діловому візиті української бізнес-делегації до Киргизької Республіки (КР)
Детальніше...
 
Увага!Зміни!Графік проведення засідань постійних комісій на березень 2019 року
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій  засідання комісії перенесено на 20.03.2018 о 14.00 год.
 
20 березня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Детальніше...