.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Архітектурно-будівельна рада схвалила проект детального плану
Архітектурно-будівельна рада схвалила проект детального плану
20.05.15
dsc_8189.jpg
Члени архітектурно-містобудівної ради на своєму засіданні схвалили з окремими зауваженнями проект детального плану земельної ділянки, виділеної для учасників АТО та їх родин, в нашому місті.

В проекті враховано зауваження та пропозицій членів міської комісії щодо проведення заходів по зниженню рівня грунтових вод та влаштування підїзних шляхів до визначених земельних ділянок, розширення проїжджої частини для забезпечення нормального розташування інженерних комунікацій.

В.о. начальника архітектурно-планувального бюро представив матеріали по влаштуванню системи водовідведення для пониження рівня грунтових вод, де передбачено влаштування водоприймальних копанок та меліоративних канав, розташованих з урахуванням горизонталей. 

Окрім того, він проінформував присутніх про те, що, відповідно до генерального плану міста, дана територія знаходиться в зоні проектної садибної забудови. Даним детальним планом передбачається 117 земельних ділянок під індивідуальні житлові будинки та 1 земельна ділянка під комерційне використання (магазин для обслуговування мешканців кварталу та ін.) загальною площею 8,2600 га, площа однієї земельної ділянки – 0,0700 га. Передбачається обладнання даної території інженерними комунікаціями та її благоустрій, озеленення вулиць та встановлення опор вуличного освітлення, встановлення контейнерів для сміття на спеціально обладнаних майданчиках. Вулично-дорожня мережа кварталу виконана відповідно до чинних нормативних актів. На території кварталу передбачається централізована кільцева система водопостачання з введенням води у будівлі. Відповідно до схеми інженерної підготовки генерального плану міста, територія даного кварталу знаходиться в зоні захисту від підтоплення. Для відведення дощових та талих вод з території кварталу, передбачається за допомогою влаштування дощоприймачів, відкритих та закритих дренажних систем. Теплопостачання житлових будинків планується забезпечувати шляхом встановлення індивідуальних котлів, газопостачання пропонується прокласти від газопроводу, який проходить по вул. Грабовського. Проектом детального плану території передбачаються заходи з інженерної підготовки території: організація вертикального планування, водовідведення та осушення території кварталу з високим рівнем ґрунтових вод. 

 

dsc_8190.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради
 
12 січня 2018 року о 16.00 годині у приміщенні Охтирської дитячої музичної школи  ім. П.С. Білинника відбудеться концерт «Щедрівочка щедрувала». Вхід вільний.