.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Архітектурно-будівельна рада схвалила проект детального плану
Архітектурно-будівельна рада схвалила проект детального плану
20.05.15
dsc_8189.jpg
Члени архітектурно-містобудівної ради на своєму засіданні схвалили з окремими зауваженнями проект детального плану земельної ділянки, виділеної для учасників АТО та їх родин, в нашому місті.

В проекті враховано зауваження та пропозицій членів міської комісії щодо проведення заходів по зниженню рівня грунтових вод та влаштування підїзних шляхів до визначених земельних ділянок, розширення проїжджої частини для забезпечення нормального розташування інженерних комунікацій.

В.о. начальника архітектурно-планувального бюро представив матеріали по влаштуванню системи водовідведення для пониження рівня грунтових вод, де передбачено влаштування водоприймальних копанок та меліоративних канав, розташованих з урахуванням горизонталей. 

Окрім того, він проінформував присутніх про те, що, відповідно до генерального плану міста, дана територія знаходиться в зоні проектної садибної забудови. Даним детальним планом передбачається 117 земельних ділянок під індивідуальні житлові будинки та 1 земельна ділянка під комерційне використання (магазин для обслуговування мешканців кварталу та ін.) загальною площею 8,2600 га, площа однієї земельної ділянки – 0,0700 га. Передбачається обладнання даної території інженерними комунікаціями та її благоустрій, озеленення вулиць та встановлення опор вуличного освітлення, встановлення контейнерів для сміття на спеціально обладнаних майданчиках. Вулично-дорожня мережа кварталу виконана відповідно до чинних нормативних актів. На території кварталу передбачається централізована кільцева система водопостачання з введенням води у будівлі. Відповідно до схеми інженерної підготовки генерального плану міста, територія даного кварталу знаходиться в зоні захисту від підтоплення. Для відведення дощових та талих вод з території кварталу, передбачається за допомогою влаштування дощоприймачів, відкритих та закритих дренажних систем. Теплопостачання житлових будинків планується забезпечувати шляхом встановлення індивідуальних котлів, газопостачання пропонується прокласти від газопроводу, який проходить по вул. Грабовського. Проектом детального плану території передбачаються заходи з інженерної підготовки території: організація вертикального планування, водовідведення та осушення території кварталу з високим рівнем ґрунтових вод. 

 

dsc_8190.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.