.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Попередньо погоджено
Попередньо погоджено
12.05.15
dsc_8095.jpg
На засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участю громадськості та депутатів інших комісій було презентовано технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Охтирки.

Представники ДП "Сумський інститут землеустрою" детально ознайомили присутніх з основними критеріями та чинниками, відповідно до яких виконано нормативну грошову оцінку.

Згідно зі статтею 18 Закону України "Про оцінку земель" нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення, проводиться не рідше одного разу на пять-сім років. В нашому місті така оцінка проводилась останній раз у 2008 році.

Депутати після обговорення надали згоду на попереднє погодження базової вартості нормативної грошової оцінки земель міста Охтирка в розмірі 147,89 грн. з метою подальшого опрацювання та проходження державної експертизи.

Так як, проект рішення про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста є регуляторним актом, розпочата процедура обговорення регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень від громадськості. http://www.omvk.sm.ua/content/view/9548/217/, https://drive.google.com/file/d/0BxkqX1DgBkMgdUl0cHFfRlEwdkU/view?pli=1http://www.omvk.sm.ua/content/view/9538/217/

dsc_8091.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.07.2018 по 29.07.2018
Детальніше...
 
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради