.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Попередньо погоджено
Попередньо погоджено
12.05.15
dsc_8095.jpg
На засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участю громадськості та депутатів інших комісій було презентовано технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Охтирки.

Представники ДП "Сумський інститут землеустрою" детально ознайомили присутніх з основними критеріями та чинниками, відповідно до яких виконано нормативну грошову оцінку.

Згідно зі статтею 18 Закону України "Про оцінку земель" нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення, проводиться не рідше одного разу на пять-сім років. В нашому місті така оцінка проводилась останній раз у 2008 році.

Депутати після обговорення надали згоду на попереднє погодження базової вартості нормативної грошової оцінки земель міста Охтирка в розмірі 147,89 грн. з метою подальшого опрацювання та проходження державної експертизи.

Так як, проект рішення про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста є регуляторним актом, розпочата процедура обговорення регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень від громадськості. http://www.omvk.sm.ua/content/view/9548/217/, https://drive.google.com/file/d/0BxkqX1DgBkMgdUl0cHFfRlEwdkU/view?pli=1http://www.omvk.sm.ua/content/view/9538/217/

dsc_8091.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.