.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Попередньо погоджено
Попередньо погоджено
12.05.15
dsc_8095.jpg
На засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участю громадськості та депутатів інших комісій було презентовано технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Охтирки.

Представники ДП "Сумський інститут землеустрою" детально ознайомили присутніх з основними критеріями та чинниками, відповідно до яких виконано нормативну грошову оцінку.

Згідно зі статтею 18 Закону України "Про оцінку земель" нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення, проводиться не рідше одного разу на пять-сім років. В нашому місті така оцінка проводилась останній раз у 2008 році.

Депутати після обговорення надали згоду на попереднє погодження базової вартості нормативної грошової оцінки земель міста Охтирка в розмірі 147,89 грн. з метою подальшого опрацювання та проходження державної експертизи.

Так як, проект рішення про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста є регуляторним актом, розпочата процедура обговорення регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень від громадськості. http://www.omvk.sm.ua/content/view/9548/217/, https://drive.google.com/file/d/0BxkqX1DgBkMgdUl0cHFfRlEwdkU/view?pli=1http://www.omvk.sm.ua/content/view/9538/217/

dsc_8091.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...