.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Попередньо погоджено
Попередньо погоджено
12.05.15
dsc_8095.jpg
На засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участю громадськості та депутатів інших комісій було презентовано технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Охтирки.

Представники ДП "Сумський інститут землеустрою" детально ознайомили присутніх з основними критеріями та чинниками, відповідно до яких виконано нормативну грошову оцінку.

Згідно зі статтею 18 Закону України "Про оцінку земель" нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення, проводиться не рідше одного разу на пять-сім років. В нашому місті така оцінка проводилась останній раз у 2008 році.

Депутати після обговорення надали згоду на попереднє погодження базової вартості нормативної грошової оцінки земель міста Охтирка в розмірі 147,89 грн. з метою подальшого опрацювання та проходження державної експертизи.

Так як, проект рішення про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста є регуляторним актом, розпочата процедура обговорення регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень від громадськості. http://www.omvk.sm.ua/content/view/9548/217/, https://drive.google.com/file/d/0BxkqX1DgBkMgdUl0cHFfRlEwdkU/view?pli=1http://www.omvk.sm.ua/content/view/9538/217/

dsc_8091.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...