.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Попередньо погоджено
Попередньо погоджено
12.05.15
dsc_8095.jpg
На засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участю громадськості та депутатів інших комісій було презентовано технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Охтирки.

Представники ДП "Сумський інститут землеустрою" детально ознайомили присутніх з основними критеріями та чинниками, відповідно до яких виконано нормативну грошову оцінку.

Згідно зі статтею 18 Закону України "Про оцінку земель" нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення, проводиться не рідше одного разу на пять-сім років. В нашому місті така оцінка проводилась останній раз у 2008 році.

Депутати після обговорення надали згоду на попереднє погодження базової вартості нормативної грошової оцінки земель міста Охтирка в розмірі 147,89 грн. з метою подальшого опрацювання та проходження державної експертизи.

Так як, проект рішення про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста є регуляторним актом, розпочата процедура обговорення регуляторного акту з метою отримання пропозицій та зауважень від громадськості. http://www.omvk.sm.ua/content/view/9548/217/, https://drive.google.com/file/d/0BxkqX1DgBkMgdUl0cHFfRlEwdkU/view?pli=1http://www.omvk.sm.ua/content/view/9538/217/

dsc_8091.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.