.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Рішення конкурсної комісії з питання визначення виконавців робіт із землеустрою
Рішення конкурсної комісії з питання визначення виконавців робіт із землеустрою
01.04.15
Рішення конкурсної комісії з питання визначення виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів від 30.03.2015.

Відповідно до Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів, затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 02.12.2014 № 1292-МР, та відповідно до оголошеного конкурсу для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної грошової оцінки для продажу земельної ділянки під майном для комерційного використання площею 0,0069 га за адресою: м. Охтирка, вул. Шевченка, 18, 30 березня 2015 року в приміщенні міської ради відбулося засідання конкурсної комісії. Конкурсні пропозиції щодо виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Шевченка, 18, площею 0,0069 га та необхідні документи надані ЕКЦ «Альянс 2000». У зв’язку з надходженням конкурсних пропозицій від одного суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель – ЕКЦ «Альянс 2000» - та відповідно до п. 5.1 Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів конкурсна комісія прийняла рішення укласти договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Шевченка, 18, площею 0,0069 га з ЕКЦ «Альянс 2000»»

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.