.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Запобігання проявам корупції arrow Запобігання проявам корупції arrow Про хід виконання плану заходів
Про хід виконання плану заходів
10.03.15

Надаємо інформацію про хід виконання Плану основних заходів Сумської обласної державної адміністрації щодо запобігання і виявлення корупції та з питань організації виконання антикорупційного законодавства на території Сумської області на 2014 рік:

31 грудня 2013 року було затверджено План заходів Охтирської міської ради щодо запобігання і виявлення корупції на 2014 рік.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня     2013 р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» у виконавчих органах визначені відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції в виконавчих органах міської ради, на підприємствах, установах і організа­ціях, що перебувають у комунальній власності.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня      2013 р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» затвердженні посадові інструкції уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, що визначені у виконавчих органах міської ради, на підприємствах, установах і організа­ціях, що перебувають у комунальній власності.

З особами, уповноваженими на виконан­ня функцій держави чи органів місцевого самовряду­вання проводяться навчання із вивчення та роз’яснення антикорупційного законодавства, етичної поведінки та врегулювання конфлікту інтересів.

Усі посадові особи місцевого самоврядування своєчасно подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік.

Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, надали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Здійснено перевірку декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік суб’єктів декларування Охтирської міської ради на наявність конфлікту інтересів, логічний та арифметичний контроль декларацій.

Під час перевірки декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру ознак правопорушень не встановлено.

        Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік  керівників виконавчих органів та їх заступників оприлюднено офіційному веб-сайті Охтирської міської ради.

         Особи, які претендують на зайняття посад в органах місцевого самоврядування, ознайомлюються із обмеженнями, установленими Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

На офіційному веб-сайті Охтирської міської ради запроваджена та постійно оновлюється рубрика «Запобігання проявам корупції».

Серед посадових осіб місцевого самоврядування, для попередження корупційних проявів, постійно проводиться профілактична роз’яснювальна робота щодо тлумачення понять корупція та корупційне діяння, інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, їх видів.

Для отримання від громадян інформації про корупційні правопорушення вчинених посадовими особами у всіх  виконавчих органах міської ради, а також у навчальних закладах та закладах охорони здоров'я встановлені спеціальні поштові скриньки.

 Також на офіційному веб-сайті Охтирської міської ради запроваджена рубрика «Запитання та відповіді», яка містить розділ «Повідомлення про корупційні діяння посадових осіб». В даному розділі громадяни мають можливість залишити повідомлення про виявлені корупційні діяння посадових осіб місцевого самоврядування. 

Забезпечено прозорість  в роботі органів місцевого самоврядування шляхом доступу фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян (без статусу юридичної особи) до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування.

З метою проведення громадської антикорупційної експертизи на офіційному веб-сайті Охтирської міської ради розміщуються усі проекти нормативно-правових актів.

На дошках оголошень, офіційних веб-сайтах, у громадських місцях розміщено інформацію з номерами телефонів та адресами спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік