.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою
Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою
12.02.15

Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів.

 

У відповідності до Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів, затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 02.12.2015 № 1292-МР проведено  конкурс серед виконавців робіт із землеустрою з метою виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на масив, обмежений вул. Грабовського, вул. Енгельса орієнтовною площею 6,51 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, які будуть надані учасникам АТО.

Конкурсна документація та підтвердні документи надали чотири претенденти:

- Державне підприємство «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою;

- Сумська регіональна філія Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру»;

-   Мале колективне підприємство «Гео-сервіс»;

-  фізична особа-підприємець Степко О.В.

За результатами конкурсу переможцем  серед виконавців робіт із землеустрою визнано МКП «Гео-сервіс».

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...