.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою
Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою
12.02.15

Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів.

 

У відповідності до Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів, затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 02.12.2015 № 1292-МР проведено  конкурс серед виконавців робіт із землеустрою з метою виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на масив, обмежений вул. Грабовського, вул. Енгельса орієнтовною площею 6,51 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, які будуть надані учасникам АТО.

Конкурсна документація та підтвердні документи надали чотири претенденти:

- Державне підприємство «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою;

- Сумська регіональна філія Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру»;

-   Мале колективне підприємство «Гео-сервіс»;

-  фізична особа-підприємець Степко О.В.

За результатами конкурсу переможцем  серед виконавців робіт із землеустрою визнано МКП «Гео-сервіс».

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.