.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою
Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою
12.02.15

Повідомлення про результати конкурсу з питань відбору виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів.

 

У відповідності до Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, суб’єктів оціночної діяльності, виконавців земельних торгів, затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 02.12.2015 № 1292-МР проведено  конкурс серед виконавців робіт із землеустрою з метою виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на масив, обмежений вул. Грабовського, вул. Енгельса орієнтовною площею 6,51 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, які будуть надані учасникам АТО.

Конкурсна документація та підтвердні документи надали чотири претенденти:

- Державне підприємство «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою;

- Сумська регіональна філія Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру»;

-   Мале колективне підприємство «Гео-сервіс»;

-  фізична особа-підприємець Степко О.В.

За результатами конкурсу переможцем  серед виконавців робіт із землеустрою визнано МКП «Гео-сервіс».

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.