.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Конкурс по землеустрою
Конкурс по землеустрою
17.12.14
Охтирська міська рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою
1. Мета проведення робіт: виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд.
2. Дані про земельну ділянку:

1. м. Охтирка, квартал, обмежений вул. Грабовського, вул. Енгельса орієнтовною площею 6,51 га, землі для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки).
3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
          У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. Обов’язковими умовами є:
- термін виконання робіт не більше 60 днів;
-конкурсна пропозиція повинна містити інформацію про вартість робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також інформацію щодо кількості проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розроблених за попередні 24 місяці.
4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);
- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи-підприємця);
-  згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
-  копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
- копія ліцензії, завіреної нотаріально;
- копія сертифікату, завіреного нотаріально.
 5. Строк подання конкурсної документації: до  16 січня 2014 року (включно).
6. Поштова адреса, за якою подаються документи: відділ земельних відносин, каб. № 9, вул. Жовтнева, 11, м. Охтирка, Сумська обл., , 42700.
7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 23 січня 2015 року о 1300 в приміщенні Охтирської міської ради за адресою: вул.Жовтнева, 11, м. Охтирка, Сумська область.
8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: вул. Жовтнева, 11, м. Охтирка, Сумська обл., 42700;  телефон для довідок (05446) 41513.Начальник відділу земельних
відносин Охтирської міської ради                                         І.В.Лисенко

 
< Попередня

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...