.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Про надання комплексу реабілітаційних послуг дітям з особливими потребами
Про надання комплексу реабілітаційних послуг дітям з особливими потребами
01.12.14
Про надання комплексу реабілітаційних послуг дітям з особливими потребами в КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

У комунальній установі «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» дітям-інвалідам віком від 2-х до 18-ти років відповідно до їх індивідуальних програм реабілітації надаються такі реабілітаційні послуги: соціальна реабілітація, психолого-педагогічна реабілітація, у тому числі логопедична корекція, фізична реабілітація та медичний супровід. 
 Реабілітаційний період триває 6 місяців протягом року. Термін дії індивідуальної програми реабілітації  становить 2 роки. 
Зараз на обліку по місту перебуває 169 дітей-інвалідів. З них 109 дітей підлягає реабілітації в нашому  Центрі. З початку року  66 дітей отримали реабілітаційні послуги. Їх надають такі спеціалісти: соціальний педагог, практичний психолог, учитель-логопед, вихователь, викладач з трудового навчання, сестра медична та сестра медична з лікувальної фізкультури.
Матеріально-технічна база Центру достатня для надання якісної реабілітації. Діти мають змогу отримувати комплексні реабілітаційні послуги у спеціалізованих приміщеннях: сенсорній кімнаті, ігровій кімнаті, двох навчальних залах, тренажерній залі, кімнаті для проведення лікувальної фізкультури. Усі вони оснащені сучасним вітчизняним та закордонним обладнанням. Є комп’ютери, Інтернет та зона Wi-Fi. Установа забезпечена спеціалізованим автотранспортом  для перевезення дітей, які пересуваються на візках. Вхід до приміщення обладнано пандусом.
Головними принципами роботи спеціалістів Центру є індивідуальність, поступовість, комплексність у підході до реабілітаційного процесу.
Протягом 2014 року в Центрі дітям з особливими потребами надано 532 послуги з масажу,  828 послуг з лікувальної фізкультури, проводилися  корекційно-реабілітаційних заняття, виховні години,  тематичні та профілактичні бесіди, екскурсії, святкові заходи. В установі діють гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, інтегрований театральний колектив «Світанок».
Троє вихованців центру взяли участь в обласному фестивалі дитячої творчості «Розмай». Роботи дітей з декоративно-ужиткового мистецтва направлені для участі в обласних конкурсах та експонувалися підчас міських заходів.
З метою  своєчасного виявлення та надання реабілітаційної  допомоги, працівниками Центру  проводиться  обстеження матеріально-побутових умов сімей, у яких виховуються діти з вадами здоров’я. У 2014 році обстежено 38 сімей. З батьками проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності проходження реабілітації в нашій установі.
Для урізноманітнення форм роботи з дітьми-інвалідами центр реабілітації  співпрацює з міським центром культури і дозвілля, центральною міською дитячою бібліотекою, міським краєзнавчим музеєм, художньою школою, загальноосвітніми навчальними закладами міста,  Охтирським центром професійно-технічної освіти.
Постійні шефи  установи -  міський центр позашкільної освіти. Третій рік поспіль триває реалізація благодійного проекту «Поділись теплом та знаннями», у рамках якого вихованці гуртків технічного та художньо-естетичного напрямів разом з дітьми з особливими потребами займаються творчістю.
Влітку 17 дітей було оздоровлено на базі дитячого відділення лікарні.
Протягом року 10 дітей-інвалідів  отримали  комплекс реабілітаційних послуг в Сумському обласному центрі соціальної реабілітації.  
Робота центру соціальної реабілітації постійно висвітлюється в засобах масової інформації.
Протягом року було залучено в натуральній формі 15,8 тис. грн для проведення заходів та організацію підвозу  дітей до установи.
 

      В.о. директора                                                          А.П.Павленко

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...