.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow ПОРЯДОК забезпечення належним медичним обслуговуванням у Клінічній лікарні "Феофанія"
ПОРЯДОК забезпечення належним медичним обслуговуванням у Клінічній лікарні "Феофанія"
24.11.14
ЗАТВЕРДЖЕНО 
 Розпорядженням Керівника 
Державного управління справами

ПОРЯДОК
забезпечення належним медичним обслуговуванням у Клінічній лікарні "Феофанія" Державного управління справами військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров'я під час проведення антитерористичної операції на сході України
 
 
І. Цей Порядок визначає механізм надання (за потреби) висококваліфікованої стаціонарної медичної допомоги в Клінічній лікарні Феофашя" Державного управління справами (далі - лікарня) згідно із затвердженими локальними протоколами і стандартами надання медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України Державної прикордонної служби України, особам рядового, начальницького складу і військовослужбовцям Міністерства внутрішніх справ України які брали участь в антитерористичній операції на сході України та зазнали поранень, контузій чи інших ушкоджень здоров'я (далі - військовослужбовці та особи рядового і начальницького складу).
2. Госпіталізація, військовослужбовців та осіб рядового і
начальницького складу здійснюється за направленнями відповідних відомчих
медичних закладів, засвідченими печаткою та підписом уповноваженої особи
У направленні зазначається медичний висновок про необхідні види та обсяги
медичної допомоги. До направлення додасться виписний епікриз із
результатами попередніх етапів обстеження та лікування пацієнта (за
наявності).
 3. Відповідальним за організацію надання медичної допомоги
військовослужбовцям та особам рядового і начальницького складу в лікарні
наказом головного лікаря призначається один із заступників головного лікаря з
медичної частини, з яким уповноважені особи відомчих медичних закладів
попередньо узгоджують терміни госпіталізації військовослужбовців та осіб
рядового , начальницького складу, профіль відділення та інші організаційні
питання.
4.     Транспортування     військовослужбовців     та     осіб     рядового     і начальницького складу долі карні
на госпіталізацію здійснюється транспортом відомчого медичного закладу.
5. Витрати на надання медичної допомоги військовослужбовцям та
6. особам рядового і начальницького складу в лікарні (перебування в стаціонарі
7. харчування, обстеження та лікування) здійснюються за рахунок коштів!
передбачених державним бюджетом на утримання лікарні.
6. Виписка, переведення в інший медичний заклад військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу здійснюється за медичними показаннями згідно з локальними протоколами надання медичної допомоги з попереднім узгодженням цих питань з уповноваженими особами відомчих медичних закладів.
7. Головним лікарем лікарні призначаються відповідальні посадові особи для контролю за здійсненням статистичного обліку обсягів і результатів проведеного лікування військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, витратами бюджетних коштів на зазначені цілі.
Керівник Секретаріату з управління персоналом, організаційного та документального забезпечення Державного управління справами
ю. лісовський


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...