.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Структурні підрозділи соціальної сфери arrow Відділ культури
Відділ культури
10.07.06

Відділу культури протягом 2005 року довелося працювати в умовах недостатнього фінансування. При потребі біля 1,5 млн. грн. контрольна цифра Міністерства фінансів становила 712,6 тис. грн. З міського бюджету було надано 187,0 тис. грн. На жаль складним залишається фінансове забезпечення закладів культури міста і в 2006 році.

Не дивлячись на фінансові труднощі мережа закладів культури, а це дитяча музична школа, дитяча художня школа, міський краєзнавчий музей, міський центр культури і дозвілля, 5 бібліотек міської централізованої бібліотечної системи збережені повністю й працюють стабільно.

Про це свідчать виробничі показники. Контингент початкових спеціалізованих навчальних закладів збільшився . На кінець 2005-2006 навчального року у дитячій музичній школі навчається 363 учні , у дитячій художній школі - 132 учні.

З метою забезпечення найбільш сприятливих умов для розвитку інтересів і здібностей дітей в дитячій музичній школі у 2003 році відкрите хореографічне відділення, у 2004 - хорове відділення.

Учні дитячої музичної школи протягом 1 кварталу 2006 року здобули такі перемоги:

- Саєнко Ірина – 3 місце у обласному конкурсі скрипалів,

- вокальний ансамбль “Івана Купала” лауреат 2 премії у Всеукраїнському-телевізійному фестивалі-конкурсі “Пісенний вернісаж-2006”,

- молодша група вокального ансамблю “Крошки” - 3 премія у Всеукраїнському-телевізійному фестивалі-конкурсі “Пісенний вернісаж-2006”,

- Лєснікова Анастасія - 3 премія у Всеукраїнському-телевізійному фестивалі-конкурсі “Пісенний вернісаж-2006”,

- Верютін Михайло – 2 місце у Всеукраїнському конкурсі виконавців на музичних інструментах (бандура),

- Іванченко Аня - 1 місце у 1 відкритому конкурсі юних піаністів

ім. Рєзникової - Булгакової (старша вікова категорія),

- Сухвал Валерія - 1 місце у 1 відкритому конкурсі юних піаністів

ім. Рєзникової - Булгакової (молодша вікова категорія),

- Гаранжа Аня - 3 місце у 3 відкритому конкурсі юних піаністів

ім. Рєзникової - Булгакової (молодша вікова категорія),

- Котелевець Настя - 2 місце у 1 відкритому конкурсі юних піаністів

ім. Рєзникової - Булгакової (молодша вікова категорія).

Викладач дитячої музичної школи Лісова Руслана Віталіївна 17 червня 2006 року брала участь у 2 етапі фестивалю «Червона рута» де посіла 3 місце у номінації акустична музика .

Міська централізована бібліотечна система має в своєму складі 5 структурних підрозділів: центральну бібліотеку, бібліотеку для дорослих та 3 бібліотеки для дітей.

Успішну діяльність бібліотек забезпечують 24 працівники, 18 з яких мають повну вищу та 6 базову вищу освіту.

Книжковий фонд централізованої бібліотечної системи складає майже 124 тисячі примірників.

У 2006 році бібліотеки міста передплачують 177 комплектів періодичних видань (110 назв).

Протягом року бібліотечна система обслуговує майже 14 тисяч користувачів. Щорічно загальна кількість виданих документів сягає більше 317 тисяч примірників, відвідувань - більше 92078.

У м. Охтирка діє міський краєзнавчий музей. Сьогодні у його фондах зберігається понад 20 тисяч експонатів, які стали свідченнями історії Охтирщини.

У музеї діють три експозиції:

- “Фауна Охтирщини”,

- “Історія рідного краю”,

- “Наш край в роки Великої Вітчизняної війни”

та виставкова зала.

Протягом 2005 року працівниками музею було зібрано та взято на облік 207 одиниць основного фонду та 71 одиниця науково - допоміжного.

Станом на червень 2006 року у міському центрі культури і дозвілля діє 18 клубних формувань.

Кількість учасників клубних формувань – 205 чол., з них 122 дітей.

Вокальні ансамблі «Лілея», «Камертон», «Вишиванка», «Барви» міського центру культури і дозвілля мають звання «народний самодіяльний». У центрі діє зразковий вокальний ансамбль «Крошки», який є неодноразовим переможцем Міжнародних, Всеукраїнських та обласних фестивалів і конкурсів.

З метою пошуку обдарованих творчих людей, підвищення їх майстерності, підтримки місцевих самодіяльних композиторів, поетів, авторів - виконавців у 2005 році (вже 4 раз) у нашому місті проходив фестиваль авторської пісні «Під знаком Скорпіона».

Міський фестиваль відбувся 3 грудня 2005 року у міському центрі культури і дозвілля.

У 2006 році заклади культури міста взяли участь у виставці «Культурно-мистецька Сумщина запрошує», яка відбулася у виставковому центрі м. Суми .

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 
18 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань міської відбудеться навчання депутатів з наступних питань:
-  Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
-  Про порядок продажу прав на земельні ділянки на земельних торгах.
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 

Організаційним комітетом виставки Dubai Expo 2020 оголошено початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme ). 

Детальніше...