.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Про стан транспортного обслуговування населення міста
Про стан транспортного обслуговування населення міста
03.11.14
Станом на 01.11.2014 в місті перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування здійснюється по 26 маршрутах в режимі маршрутного таксі та по 4 маршрутам в звичайному режимі руху, які обслуговують 15 автомобільних перевізників різних форм власності. 
На  всіх маршрутах у звичайному режимі руху перевезення пільгових категорій населення здійснюється без обмеження кількості пільгових місць.
З 01.11.2014 на всіх маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі, за ініціативи автомобільних перевізників, буде надаватись 1 пільгове місце без відшкодування з Державного бюджету. До цього здійснення перевезень пільговиків здійснювалось тільки на 8  маршрутах.
Для вирішення питань регулювання сфери пасажирських перевезень працює комісія з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м. Охтирка.
З початку 2014 року проведено 7 засідань комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м. Охтирка, на яких розглянуті 34 питання.
Це заяви автомобільних перевізників, звернення громадян, інші питання, що стосуються організації пасажирських перевезень.
На засіданні Охтирської міської ради 18.03.2014 було розглянуто питання «Про стан перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» та прийняте відповідне рішення № 1014-МР.
Інформація «Про виконання заходів Програми розвитку автомобільного транспорту загального користування м.Охтирка на 2011-2015 роки» була заслухана на засіданні постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту та зв’язку 20.06.2014 року. 
З початку 2014  року було розглянуто 27 письмових та 26 усних звернень.
Більшість питань, з якими звертаються  жителі міста,  стосуються  порушень автомобільними перевізниками графіку руху, нечемне поводження з пасажирами, перевезення пільгових категорій населення.
З  метою покращення якості та безпечності перевезень пасажирів ,  рішенням виконкому від 28.10.2014 № 143 «Про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка» внесено зміни щодо умов конкурсу – встановити пасажиромісткість транспортних засобів не менше 16 місць. 
За 10 місяців 2014 року проведено 19 обстежень дотримання умов договорів автомобільними перевізниками. За результатами цих обстежень автомобільні перевізники письмово повідомлені про необхідність усунення порушень та попереджені про персональну відповідальність за неякісне виконання умов договору. 
Управлінням економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради з усіма автомобільними перевізниками регулярно проводиться  робота з питання утримання перевізниками транспортних засобів в належному технічному та санітарному стані, забезпечення комплектації їх відповідними знаками сервісу, персональної  відповідальності за дотримання умов договорів.
Постійна увага приділяється безпеці пасажирських перевезень.
       12.06.2014 року на виконання завдання Управління Укртрансінспекції у Сумській області відбулась нарада з питання «Проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2014» із залученням представників ВДАІ по обслуговуванню м. Охтирка та Охтирському району, підпорядкованого УМВС України в Сумській області, Охтирської райдержадміністрації, місцевих засобів інформації та автомобільних перевізників.
27.08.2014  року спільно з ВДАІ по обслуговуванню м. Охтирка та Охтирського району, підпорядкованого УМВС України в Сумській області, проведено нараду з автомобільними перевізниками з питань проведення місячника з безпеки дорожнього руху «Увага, серпень-масові перевезення».
Виключно на конкурсних засадах здійснюється визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування.
В 2014 році проведено конкурси по 7 маршрутам у режимі маршрутного таксі та по 6 маршрутам у звичайному режимі руху.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії відбудеться 19.12.2018 о 13.45 
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій засідання комісії відбудеться 19.12.2018 о 13.30 
 
Шановні гості та жителі міста!
      Запрошуємо Вас відвідати норічний ярмарок з продажу продовольчих товарів, хлібобулочних, кондитерських та сувенірних виробів, який проходитиме з 19 грудня до 14 січня 2018 року по пров. Харківському. 
      Для участі  в новорічному ярмарку суб’єктам господарювання потрібно подати завку  до управління фінансів та економіки за адресою: вул.Петропавлівська,3, тел. 4-15-16, або за E_mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  

 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102
 
21 грудня о 16.30 в малій залі міського центру культури і дозвілля відбудеться звіт міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА перед територіальною громадою міста
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Галини ШИШКОВОЇ засідання комісії відбудеться 17.12.2018 о 13.00 годині