.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Про стан транспортного обслуговування населення міста
Про стан транспортного обслуговування населення міста
03.11.14
Станом на 01.11.2014 в місті перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування здійснюється по 26 маршрутах в режимі маршрутного таксі та по 4 маршрутам в звичайному режимі руху, які обслуговують 15 автомобільних перевізників різних форм власності. 
На  всіх маршрутах у звичайному режимі руху перевезення пільгових категорій населення здійснюється без обмеження кількості пільгових місць.
З 01.11.2014 на всіх маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі, за ініціативи автомобільних перевізників, буде надаватись 1 пільгове місце без відшкодування з Державного бюджету. До цього здійснення перевезень пільговиків здійснювалось тільки на 8  маршрутах.
Для вирішення питань регулювання сфери пасажирських перевезень працює комісія з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м. Охтирка.
З початку 2014 року проведено 7 засідань комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м. Охтирка, на яких розглянуті 34 питання.
Це заяви автомобільних перевізників, звернення громадян, інші питання, що стосуються організації пасажирських перевезень.
На засіданні Охтирської міської ради 18.03.2014 було розглянуто питання «Про стан перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» та прийняте відповідне рішення № 1014-МР.
Інформація «Про виконання заходів Програми розвитку автомобільного транспорту загального користування м.Охтирка на 2011-2015 роки» була заслухана на засіданні постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту та зв’язку 20.06.2014 року. 
З початку 2014  року було розглянуто 27 письмових та 26 усних звернень.
Більшість питань, з якими звертаються  жителі міста,  стосуються  порушень автомобільними перевізниками графіку руху, нечемне поводження з пасажирами, перевезення пільгових категорій населення.
З  метою покращення якості та безпечності перевезень пасажирів ,  рішенням виконкому від 28.10.2014 № 143 «Про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка» внесено зміни щодо умов конкурсу – встановити пасажиромісткість транспортних засобів не менше 16 місць. 
За 10 місяців 2014 року проведено 19 обстежень дотримання умов договорів автомобільними перевізниками. За результатами цих обстежень автомобільні перевізники письмово повідомлені про необхідність усунення порушень та попереджені про персональну відповідальність за неякісне виконання умов договору. 
Управлінням економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради з усіма автомобільними перевізниками регулярно проводиться  робота з питання утримання перевізниками транспортних засобів в належному технічному та санітарному стані, забезпечення комплектації їх відповідними знаками сервісу, персональної  відповідальності за дотримання умов договорів.
Постійна увага приділяється безпеці пасажирських перевезень.
       12.06.2014 року на виконання завдання Управління Укртрансінспекції у Сумській області відбулась нарада з питання «Проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2014» із залученням представників ВДАІ по обслуговуванню м. Охтирка та Охтирському району, підпорядкованого УМВС України в Сумській області, Охтирської райдержадміністрації, місцевих засобів інформації та автомобільних перевізників.
27.08.2014  року спільно з ВДАІ по обслуговуванню м. Охтирка та Охтирського району, підпорядкованого УМВС України в Сумській області, проведено нараду з автомобільними перевізниками з питань проведення місячника з безпеки дорожнього руху «Увага, серпень-масові перевезення».
Виключно на конкурсних засадах здійснюється визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування.
В 2014 році проведено конкурси по 7 маршрутам у режимі маршрутного таксі та по 6 маршрутам у звичайному режимі руху.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету