.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Інформація щодо змін у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів
Інформація щодо змін у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів
27.10.14
Інформація щодо змін 
у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення.

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради повідомляє, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2014 № 374 внесені зміни до «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321. Даною постановою доповнено перелік осіб, які мають право на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Це особи з числа військовослужбовців (резервісти, військовозобов’язані), працівники Збройних Сил, працівники підприємств, установ та організацій, що брали участь в антитерористичних операціях.
Вищезазначені особи забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації незалежно від встановлення їм інвалідності на підставі рішень військово-лікарських комісій (ВЛК) або висновків лікувально-консультаційних комісій (ЛКК) лікувально-профілактичних закладів. 
Інваліди І і ІІ групи по слуху та діти-інваліди по слуху віком від 7 років забезпечуються мобільними телефонами для письмового спілкування. Підставою для забезпечення є висновок МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по слуху.
Інваліди І і ІІ групи по зору та діти-інваліди по зору віком від 14 років забезпечуються годинниками (електронними – діти від 6 років), аудіоплеєрами. Підставою для забезпечення є висновок МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по зору.
Діти віком до 18 років забезпечуються двома парами індивідуальних ортезів на стопу на рік при плосковальгусних та плосковарусних деформаціях стоп.
Відповідно до зазначеної постанови інваліди, постраждалі внаслідок антитерористичної операції та діти-інваліди забезпечуються одним виробом на вибір таких видів:  
1) допоміжними засобами для особистої гігієни: 
- кріслом-стільцем; сидінням на унітаз; сидінням-надставкою на унітаз; 
- сидінням для ванни; сидінням для душу; табуретом; стільцем; 
- східцями; східцями з поручнем; підставкою до ванни; 
2) засобами для ходіння: палицями, милицями, ходунками; 
3) меблями: столом-партою, стійкою-партою, столом робочим; табуретом, стільцем. 
Діти-інваліди забезпечуються двома кріслами колісними на максимальний строк, передбачений переліком. Дострокова заміна крісла колісного у разі зміни антропометричних даних, що підтверджується довідкою ЛКК.
За консультацією та більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради (вул. Леніна, 1, кабінет № 6 або за телефоном 4-15-37).

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...