.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Щодо змін у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації
Щодо змін у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації
17.10.14
Інформація щодо змін 
у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення.

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради повідомляє, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2014 № 374 внесені зміни до «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321. Даною постановою доповнено перелік осіб, які мають право на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Це особи з числа військовослужбовців (резервісти, військовозобов’язані), працівники Збройних Сил, працівники підприємств, установ та організацій, що брали участь в антитерористичних операціях.
Вищезазначені особи забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації незалежно від встановлення їм інвалідності на підставі рішень військово-лікарських комісій (ВЛК) або висновків лікувально-консультаційних комісій (ЛКК) лікувально-профілактичних закладів. 
Інваліди І і ІІ групи по слуху та діти-інваліди по слуху віком від 7 років забезпечуються мобільними телефонами для письмового спілкування. Підставою для забезпечення є висновок МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по слуху.
Інваліди І і ІІ групи по зору та діти-інваліди по зору віком від 14 років забезпечуються годинниками (електронними – діти від 6 років), аудіоплеєрами. Підставою для забезпечення є висновок МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по зору.
Діти віком до 18 років забезпечуються двома парами індивідуальних ортезів на стопу на рік при плосковальгусних та плосковарусних деформаціях стоп.
Відповідно до зазначеної постанови інваліди, постраждалі внаслідок антитерористичної операції та діти-інваліди забезпечуються одним виробом на вибір таких видів:  
1) допоміжними засобами для особистої гігієни: 
- кріслом-стільцем; сидінням на унітаз; сидінням-надставкою на унітаз; 
- сидінням для ванни; сидінням для душу; табуретом; стільцем; 
- східцями; східцями з поручнем; підставкою до ванни; 
2) засобами для ходіння: палицями, милицями, ходунками; 
3) меблями: столом-партою, стійкою-партою, столом робочим; табуретом, стільцем. 
Діти-інваліди забезпечуються двома кріслами колісними на максимальний строк, передбачений переліком. Дострокова заміна крісла колісного у разі зміни антропометричних даних, що підтверджується довідкою ЛКК.
За консультацією та більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради (вул. Леніна, 1, кабінет № 6 або за телефоном 4-15-37).


Начальник управління                                    К.О.Сідельник
Паляничко О.В. 4-15-37

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.