.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow 69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
28.10.13
image_28.jpg
В історії кожної держави є дати, які не залишають байдужим жодної людини. Саме до таких належить 28 жовтня.  У цей день у 1944 році радянські війська звільнили Україну від фашистських загарбників. І скільки б не пройшло років, вдячні нащадки завжди пам’ятатимуть тих, хто боронив рідну землю від фашизму, хто з честю пройшов країнами Європи, аби встановити над рейхстагом прапор Перемоги.
З нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників вихованці КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» підготували концертну програму, з якою виступили перед підопічними КУ «Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів» . Директор установи Токар В.М. привітав присутніх у залі зі святом . А вихователь КУ «ОМЦСРДІ» порадувала всіх чудовими піснями. Тепло вітали глядачі виступ театрального колективу «Світанок». Театрали підготували виставу «Охтирські гусари», яка вразила всіх присутніх . Усі ніби опинилися в 19 столітті, відчули атмосферу справжнього патріотизму та гусарської доблесті. З вуст Дениса Давидова (роль виконував Однороб Валентин), гусар (Сенченко Антон, Кошман Владислав) та Кутузова (Заброда Іван) присутні дізналися про битву на р. Кацбах, де французи зазнали цілковитої поразки. Виступаючі були щирими й дещо схвильованими, бо відчували неабияку відповідальність перед глядачами.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ