.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow 69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
28.10.13
image_28.jpg
В історії кожної держави є дати, які не залишають байдужим жодної людини. Саме до таких належить 28 жовтня.  У цей день у 1944 році радянські війська звільнили Україну від фашистських загарбників. І скільки б не пройшло років, вдячні нащадки завжди пам’ятатимуть тих, хто боронив рідну землю від фашизму, хто з честю пройшов країнами Європи, аби встановити над рейхстагом прапор Перемоги.
З нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників вихованці КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» підготували концертну програму, з якою виступили перед підопічними КУ «Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів» . Директор установи Токар В.М. привітав присутніх у залі зі святом . А вихователь КУ «ОМЦСРДІ» порадувала всіх чудовими піснями. Тепло вітали глядачі виступ театрального колективу «Світанок». Театрали підготували виставу «Охтирські гусари», яка вразила всіх присутніх . Усі ніби опинилися в 19 столітті, відчули атмосферу справжнього патріотизму та гусарської доблесті. З вуст Дениса Давидова (роль виконував Однороб Валентин), гусар (Сенченко Антон, Кошман Владислав) та Кутузова (Заброда Іван) присутні дізналися про битву на р. Кацбах, де французи зазнали цілковитої поразки. Виступаючі були щирими й дещо схвильованими, бо відчували неабияку відповідальність перед глядачами.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...