.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow 69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
28.10.13
image_28.jpg
В історії кожної держави є дати, які не залишають байдужим жодної людини. Саме до таких належить 28 жовтня.  У цей день у 1944 році радянські війська звільнили Україну від фашистських загарбників. І скільки б не пройшло років, вдячні нащадки завжди пам’ятатимуть тих, хто боронив рідну землю від фашизму, хто з честю пройшов країнами Європи, аби встановити над рейхстагом прапор Перемоги.
З нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників вихованці КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» підготували концертну програму, з якою виступили перед підопічними КУ «Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів» . Директор установи Токар В.М. привітав присутніх у залі зі святом . А вихователь КУ «ОМЦСРДІ» порадувала всіх чудовими піснями. Тепло вітали глядачі виступ театрального колективу «Світанок». Театрали підготували виставу «Охтирські гусари», яка вразила всіх присутніх . Усі ніби опинилися в 19 столітті, відчули атмосферу справжнього патріотизму та гусарської доблесті. З вуст Дениса Давидова (роль виконував Однороб Валентин), гусар (Сенченко Антон, Кошман Владислав) та Кутузова (Заброда Іван) присутні дізналися про битву на р. Кацбах, де французи зазнали цілковитої поразки. Виступаючі були щирими й дещо схвильованими, бо відчували неабияку відповідальність перед глядачами.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.