.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow 69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
69-ій річниці визволення від фашизму присвячується…
28.10.13
image_28.jpg
В історії кожної держави є дати, які не залишають байдужим жодної людини. Саме до таких належить 28 жовтня.  У цей день у 1944 році радянські війська звільнили Україну від фашистських загарбників. І скільки б не пройшло років, вдячні нащадки завжди пам’ятатимуть тих, хто боронив рідну землю від фашизму, хто з честю пройшов країнами Європи, аби встановити над рейхстагом прапор Перемоги.
З нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників вихованці КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» підготували концертну програму, з якою виступили перед підопічними КУ «Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів» . Директор установи Токар В.М. привітав присутніх у залі зі святом . А вихователь КУ «ОМЦСРДІ» порадувала всіх чудовими піснями. Тепло вітали глядачі виступ театрального колективу «Світанок». Театрали підготували виставу «Охтирські гусари», яка вразила всіх присутніх . Усі ніби опинилися в 19 столітті, відчули атмосферу справжнього патріотизму та гусарської доблесті. З вуст Дениса Давидова (роль виконував Однороб Валентин), гусар (Сенченко Антон, Кошман Владислав) та Кутузова (Заброда Іван) присутні дізналися про битву на р. Кацбах, де французи зазнали цілковитої поразки. Виступаючі були щирими й дещо схвильованими, бо відчували неабияку відповідальність перед глядачами.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...