.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Щодо документів для здійснення будівництва об`єктів
Щодо документів для здійснення будівництва об`єктів
10.04.13
bud.jpg
Відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Охтирської міської ради інформує, що забудова земельних ділянок здійснюється забудовниками відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17.02.2011 № 3038-VI, останні зміни в який, внесені у січні 2013 року.
Щодо процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва об`єктів (залежно від категорії складності). Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України державна архітектурно-будівельна інспекція України надані роз'яснення.
Детальніше  ознайомитись з ними можна на офіційному сайті Міністерства.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...