Корисні посилання

Календар свят і подій.

Головна arrow Вакансії
Вакансії

Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" 

 

Про затвердження питань на конкурс

 

 

Про затвердження питань на конкурс в новоутворені управління 

   


 

Вакантні посади в апараті Охтирської міської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради (невідокремлені структурні підрозділи).  

 

Вакантні посади  Охтирської міської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради (відокремлені структурні підрозділи).     

  

 

 

 Протягом квітня 2017 року проводитимуться співбесіди у відкритому форматі з кандидатами на посаду директора комунальної установи «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра та спецiальнiстю вiдповiдної галузi знань; стаж роботи у вiдповiднiй сферi дiяльностi на керiвних посадах нижчого рiвня — не менше нiж 5 рокiв.

 

Запрошуються всі зацікавлені особи взяти участь у співбесіді.

Початок співбесіди – 27.04.2017 о 16.00 

 

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення
Надіслати електронну петицію

Оголошення

28 квітня о 17.00 годині в КЗ "Охтирський міський центр культури і дозвілля" звітує вокальний колектив "Колорит" (керівник Алла Сосєдко)

 

Детальніше...
 
06 травня 2017 року у спортивній залі Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбудуться змагання з настільного тенісу серед дітей та дорослих на Кубок міського голови. До участі у змаганнях запрошують усі бажаючі
 
28 квітня 2017 року в урочищі «Ківшар» відбудеться відкритий чемпіонат  м. Охтирки серед дітей, молоді та дорослих з легкоатлетичного кросу, присвячений пам яті тренера-викладача Охтирської ДЮСШ Шимка В.І. Початок о 14.00 годині. Відділ молоді та спорту запрошує всіх бажаючих (при наявності медичних довідок) взяти участь у змаганнях
 
Асоціація міст України оголошує початок реєстрації слухачів безкоштовного курсу дистанційного навчання «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування » на платформі «Прометеус» (www.prometheus.org.ua)
 
З метою виключення з користування наказу Міністра оборони України від 15.12.2010 №660 просимо звернути увагу на наказ  підприємства, установи та організації державної форми власності
 
 Головне управління ДФС у Сумській області на виконання вимог доручень визначених листом Державної фіскальної служби України від 12.04.2017 за №9292/7/99-99-14-05-01-17 інформує щодо змін у чинному законодавстві пов’язаному із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій