.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Вакансії
Вакансії

Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" 

 

 

 

 

 

 

Про затвердження питань на конкурс

Про затвердження питань на конкурс в новоутворені управління  

 

 

06.12.2018

Охтирська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника бюджетного відділу управління фінансів та економіки Охтирської міської ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років основного працівника.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
-повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
-володіння державною мовою;
-вільне володіння комп’ютером та стандартним програмним забезпеченням;
-стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі, на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:
- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,
- присвоєння звання, присудження наукового ступеня, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку (у разі наявності);
- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”;
- копії 1 та 2 сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); 
- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Термін подачі документів – тридцять днів з дня публікації даного оголошення.
Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном  4-15-14 або під час особистого прийому за адресою м. Охтирка, вул. Незалежності, 11, 1 поверх, кімната № 7.» 

 
 

  

 01.11.2018

 

Охтирська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення трьох років: 

 

основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

    -     повна вища архітектурна освіта за освітнім – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

-     володіння державною мовою;

- вільне володіння комп’ютером та стандартним програмним забезпеченням;

-    стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років чи стаж роботи у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Термін подачі документів – тридцять днів з дня публікації даного оголошення.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- присвоєння звання, присудження наукового ступеня, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку (у разі наявності);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»         за   2017 рік;

- копії 1 та 2 сторінок паспорту громадянина України (засвідчується кадровою службою);

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); 

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

З питання щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися і особисто подавати документи голові конкурсної комісії виконавчого комітету Охтирської міської ради на заміщення вакантних посад за адресою:  м. Охтирка, вул. Незалежності, 11, 2 поверх, кімната № 7,  тел. 4-15-07.

 
 
 

 

  25.10.2018

 Проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області» 

 

Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60.

Потрібні на роботу практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, вчитель з лікувальної фізкультури (вчитель-реабілітолог). 

Оплата праці здійснюється відповідно до штатного розпису. 

Вимоги: вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра, стаж роботи  3 або більше років, володіння державною мовою, знання комп’ютера та стандартного програмного забезпечення на рівні впевненого користувача.

Необхідно надати наступні документи: паспорт, трудова книжка, документ про освіту із додатком (копії); письмова заява та резюме; згода на обробку персональних даних. Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.     

Прийом документів здійснюється відділом освіти (вул. Гафановича, 12) з 25жовтня по 14 листопада 2018 року.  

Іспит та співбесіда будуть проведені 16 листопада 2018 року о 10.00 за адресою: вул. Гафановича, 12 (відділ освіти Охтирської міської ради).

 

За додатковою  інформацією звертатися: 

Коваль Тетяна Миколаївна, 

т. 0664798021, 

E-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 

Перелік питань на конкурс 2018

Розпорядження міського голови   

Рішення Охтирської міської ради від 27.09.2018 №1308-МР "Про затвердження Порядку  проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру

  

НАКАЗ відділу освіти Охтирської міської ради від  23.10.2018   №411

Про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області» 

 

З метою забезпечення сталої роботи КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», відповідно до п. 43-45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого Постановою кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545, рішення Охтирської міської ради від 26.06.2018 №1172-МР «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», Порядку проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру, затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 27.09.2018 №1308-МР «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру» 

 

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкур на заміщення посад практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя з лікувальної фізкультури (вчителя-реабілітолога) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області». 

2. Затвердити склад конкурсної комісії на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області»:

 

РУДЕНКО

Володимир Миколайович - керуючий справами виконавчого комітету, голова комісії;

ТРОНЬ

Анатолій Васильович - начальник відділу освіти Охтирської міської ради, заступник голови комісії;

КОВАЛЬ 

Тетяна Миколаївна - директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», секретар комісії;

Члени комісії:

МАЛІКІНА 

Олена Іванівна - начальник  управління соціального захисту населення Охтирської міської ради;

КОВАЛЕНКО

Тетяна Миколаївна - заступник начальника відділу освіти Охтирської міської ради;

ГОРОБЕЦЬ 

Тетяна Володимирівна - завідувач (директор) Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок» Охтирської міської ради Сумської області;

ШИШКОВА

Галина Григорівна - директор охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. Р.К. Рапія, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Охтирської міської ради (за згодою)

3. Затвердити перелік питань для перевірки знання законодавства України кандидатами на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області» згідно з додатком.

4. Конкурсній комісії забезпечити організацію та проведення конкурсу відповідно до Порядку проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру, затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 27.09.2018 № 1308-МР «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника відділу освіти.

 

  Начальник відділу освіти                                       А. ТРОНЬ

 

Додаток  

до наказу відділу освіти від 23.10.2018 №411

 

 

Перелік питань для перевірки знання законодавства України кандидатами на зайняття

посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області»

 

І. Питання на перевірку знання постанов КМУ «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр».

1. Умови організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти   (Порядок, п. 3).

2. Створення інклюзивних класів (Порядок, п. 4).

3. Індивідуальна програма розвитку для дітей з особливими освітніми потребами (Порядок, п. п.12, 13).

4. Мета інклюзивно-ресурсного центру  (далі ІРЦ) (Положення про ІРЦ, п. 1).

5. Завдання ІРЦ (Положення про ІРЦ, п. 8).

6. Зобов’язання ІРЦ (Положення про ІРЦ, п. 10).

7. Документи необхідна для організації первинного прийому (Положення про ІРЦ, п. 11, п. 13).

8. Терміни проведення комплексної оцінки (Положення про ІРЦ, п. 12).

9. Пакет документів для повторного обстеження дітей з особливими освітніми потребами (Положення про ІРЦ, п. 14).

10. Напрямки проведення комплексної оцінки фахівцями ІРЦ (Положення про ІРЦ, п. 18-24).

11. Оформлення результатів комплексної оцінки (Положення про ІРЦ, п. 25).

12. Складання висновку про комплексну оцінку (Положення про ІРЦ, п. 27- 31).

13. Умови, порядок та підстави для проведення повторної комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (Положення про ІРЦ, п. 34- 36).

14. Спрямування психолого-педагогічної допомоги, яка надається ІРЦ (Положення про ІРЦ, п. 39).

15. Педагогічне навантаження фахівців ІРЦ (Положення про ІРЦ, п. 40).

ІІ. Питання на перевірку знання особливостей навчання дітей з особливими освітніми потребами.

1. Сутність та класифікація порушень психофізичного розвитку

2. Особливості розвитку, навчання та виховання дітей із затримкою психічного розвитку.    3.   Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з інтелектуальними порушеннями (легкого, помірного, тяжкого ступенів).

4. Сутність та класифікація порушень психофізичного розвитку. 

5. Причини порушень психофізичного розвитку.

6. Особливості розвитку, навчання та виховання дітей із затримкою психічного розвитку.

7. Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти.         

8. Особливості  роботи психолога в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

9. Алгоритм  надання корекційної допомоги дитині з особливими освітніми потребами.

10. Особливості розвитку, навчання та виховання  дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

11. Класифікація дітей з особливими освітніми потребами.

12. Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями  слуху (глухих дітей та дітей зі зниженим слухом). 

13. Порядок комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах.

14.   Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з аутизмом.

15. Психолого-педагогічний супровід дітей зі складними порушеннями розвитку.

ІІІ. Питання на перевірку знання основ управління закладом освіти

1. Види освіти (ЗУ «Про освіту», ст. 8). 

2. Форми здобуття освіти ((ЗУ «Про освіту», ст.9).

3. Рівні освіти (ЗУ «Про освіту», ст. 10).

4. Державна політика у сфері освіти (ЗУ «Про освіту», ст. 5).

5. Освіта осіб з особливими освітніми потребами (ЗУ«Про освіту»,ст. 19).

6. Інклюзивне навчання (ЗУ «Про освіту», ст. 20).

7. Освітні програми (ЗУ «Про освіту», ст. 33).

8. Права та обов’язки здобувачів освіти (ЗУ «Про освіту», ст. 53).

9. Права та обов’язки батьків здобувачів освіти (ЗУ «Про освіту»,ст. 55).

10. Права та обов’язки педагогічних працівників(ЗУ «Про освіту», ст.54).

11. Вікова періодизація дітей дошкільного віку (ЗУ «Про  дошкільну освіту», ст. 4).

12. Соціальний захист дітей дошкільного віку (ЗУ «Про дошкільну освіту», ст. 33).

13. Типи закладів дошкільної освіти  (ЗУ «Про дошкільну освіту», ст. 12).

14. Державний стандарт загальної середньої освіти ((ЗУ «Про освіту», ст. 32, ст. 33).

15. Атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників (ЗУ «Про освіту», ст. 27).

 

Заступник начальника відділу освіти                       Т. КОВАЛЕНКО

 
 
 
 
 

  

 

 

 

 

 

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Валентини ТЕЛИЧКО засідання комісії буде продовжено о 9.00 годині 17.12.2018 
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Галини ШИШКОВОЇ засідання комісії відбудеться 17.12.2018 о 13.00 годині
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.12.2018 по 23.12.2018

Детальніше...
 
18.12.2018 року о 17.00 годині відбудеться чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради з наступним порядком денним:
Детальніше...
 
14 грудня 2018 року о 13:00 в приміщенні Охтирської міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питаня порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок та дотримання чинного законодавства у сфері містобудування 
 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102