.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Архівний відділ
29.11.12
Архівний відділ Охтирської міської ради є виконавчим органом міської ради без статусу юридичної особи, утворений рішенням десятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 29.03.2016 № 236-МР «Про затвердження структури і штатів виконавчих органів Охтирської міської ради», підзвітний і підконтрольний раді,  яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства підконтрольний Державному архіву Сумської області, Державному комітету архівів України в порядку, встановленому законом.

Рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 30.06.2016 № 359-МР «Про Положення про архівний відділ Охтирської міської ради» затверджено положення про архівний відділ, в ІІ розділі якого передбачено централізоване тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та інших архівних документів (далі – Трудовий архів), що не належать до Національного архівного фонду. 
Штатна чисельність архівного відділу - 2 посадові особи.

Основними завданнями відділу є:
- реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції,  здійснення управління  архівною  справою  і  діловодством  на території міста;
- забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд та архівні установи;
- забезпечення поповнення НАФ документами , що мають місцеве значення, їх державної реєстрації, обліку та використання інформації.

Місцезнаходження архівного відділу: 
42700,  Сумська область,  м. Охтирка, вул. Петропавлівська,3, 
телефон (05446) 22983. Електронна адреса Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Затверджено графік прийому громадян з особистих питань:

Вівторок                    з  9-00 до 16-00
Четвер                       з  9-00 до 16-00
Перерва на обід         з 12-00 до 13-00

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради