.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Архівний відділ
29.11.12
Архівний відділ Охтирської міської ради є виконавчим органом міської ради без статусу юридичної особи, утворений рішенням десятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 29.03.2016 № 236-МР «Про затвердження структури і штатів виконавчих органів Охтирської міської ради», підзвітний і підконтрольний раді,  яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства підконтрольний Державному архіву Сумської області, Державному комітету архівів України в порядку, встановленому законом.

Рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 30.06.2016 № 359-МР «Про Положення про архівний відділ Охтирської міської ради» затверджено положення про архівний відділ, в ІІ розділі якого передбачено централізоване тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та інших архівних документів (далі – Трудовий архів), що не належать до Національного архівного фонду. 
Штатна чисельність архівного відділу - 2 посадові особи.

Основними завданнями відділу є:
- реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції,  здійснення управління  архівною  справою  і  діловодством  на території міста;
- забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд та архівні установи;
- забезпечення поповнення НАФ документами , що мають місцеве значення, їх державної реєстрації, обліку та використання інформації.

Місцезнаходження архівного відділу: 
42700,  Сумська область,  м. Охтирка, вул. Петропавлівська,3, 
телефон (05446) 22983. Електронна адреса Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Затверджено графік прийому громадян з особистих питань:

Вівторок                    з  9-00 до 16-00
Четвер                       з  9-00 до 16-00
Перерва на обід         з 12-00 до 13-00

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...