.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Архівний відділ
29.11.12
Архівний відділ Охтирської міської ради є виконавчим органом міської ради без статусу юридичної особи, утворений рішенням десятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 29.03.2016 № 236-МР «Про затвердження структури і штатів виконавчих органів Охтирської міської ради», підзвітний і підконтрольний раді,  яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства підконтрольний Державному архіву Сумської області, Державному комітету архівів України в порядку, встановленому законом.

Рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 30.06.2016 № 359-МР «Про Положення про архівний відділ Охтирської міської ради» затверджено положення про архівний відділ, в ІІ розділі якого передбачено централізоване тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та інших архівних документів (далі – Трудовий архів), що не належать до Національного архівного фонду. 
Штатна чисельність архівного відділу - 2 посадові особи.

Основними завданнями відділу є:
- реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції,  здійснення управління  архівною  справою  і  діловодством  на території міста;
- забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд та архівні установи;
- забезпечення поповнення НАФ документами , що мають місцеве значення, їх державної реєстрації, обліку та використання інформації.

Місцезнаходження архівного відділу: 
42700,  Сумська область,  м. Охтирка, вул. Петропавлівська,3, 
телефон (05446) 22983. Електронна адреса Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Затверджено графік прийому громадян з особистих питань:

Вівторок                    з  9-00 до 16-00
Четвер                       з  9-00 до 16-00
Перерва на обід         з 12-00 до 13-00

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради