.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Архівний відділ
29.11.12
Архівний відділ Охтирської міської ради є виконавчим органом міської ради без статусу юридичної особи, утворений рішенням десятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 29.03.2016 № 236-МР «Про затвердження структури і штатів виконавчих органів Охтирської міської ради», підзвітний і підконтрольний раді,  яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства підконтрольний Державному архіву Сумської області, Державному комітету архівів України в порядку, встановленому законом.

Рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання Охтирської міської ради від 30.06.2016 № 359-МР «Про Положення про архівний відділ Охтирської міської ради» затверджено положення про архівний відділ, в ІІ розділі якого передбачено централізоване тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та інших архівних документів (далі – Трудовий архів), що не належать до Національного архівного фонду. 
Штатна чисельність архівного відділу - 2 посадові особи.

Основними завданнями відділу є:
- реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції,  здійснення управління  архівною  справою  і  діловодством  на території міста;
- забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд та архівні установи;
- забезпечення поповнення НАФ документами , що мають місцеве значення, їх державної реєстрації, обліку та використання інформації.

Місцезнаходження архівного відділу: 
42700,  Сумська область,  м. Охтирка, вул. Петропавлівська,3, 
телефон (05446) 22983. Електронна адреса Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Затверджено графік прийому громадян з особистих питань:

Вівторок                    з  9-00 до 16-00
Четвер                       з  9-00 до 16-00
Перерва на обід         з 12-00 до 13-00

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості