.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Свято Івана Купала у реабілітаційному центрі
Свято Івана Купала у реабілітаційному центрі
13.08.12
 Серед народних свят, що відзначаються влітку, чи не найулюбленішими та найромантичнішими серед молоді, вважаються купальські свята. У КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» стало доброю традицією відзначати свято Івана Купала на березі річки Ворскли. В цьому році для вихованців Центру та їх батьків, фахівці установи підготували розважальний захід під назвою «Ой на Івана та й на Купала…».  В той час коли батьки готували польову кашу, спеціалісти центру проводили спортивні змагання. Діти грали у бадмінтон, футбол, брали участь у різноманітних спортивних естафетах. Також водили хороводи, співаючі традиційні для цього свята пісні. Дівчатка пускали віночки. Діти підготували концертну прпограму. Всі діти отримали подарунки. Щиро дякуємо батькам та особисто голові батьківського комітету реабілітаційного центру Шнайдеру Олександру Михайловичу за допомогу та співпрацю у проведенні заходу.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.