.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Свято Івана Купала у реабілітаційному центрі
Свято Івана Купала у реабілітаційному центрі
13.08.12
 Серед народних свят, що відзначаються влітку, чи не найулюбленішими та найромантичнішими серед молоді, вважаються купальські свята. У КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» стало доброю традицією відзначати свято Івана Купала на березі річки Ворскли. В цьому році для вихованців Центру та їх батьків, фахівці установи підготували розважальний захід під назвою «Ой на Івана та й на Купала…».  В той час коли батьки готували польову кашу, спеціалісти центру проводили спортивні змагання. Діти грали у бадмінтон, футбол, брали участь у різноманітних спортивних естафетах. Також водили хороводи, співаючі традиційні для цього свята пісні. Дівчатка пускали віночки. Діти підготували концертну прпограму. Всі діти отримали подарунки. Щиро дякуємо батькам та особисто голові батьківського комітету реабілітаційного центру Шнайдеру Олександру Михайловичу за допомогу та співпрацю у проведенні заходу.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...