.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Звертаємося зі словами подяки до в.о. начальника НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Наслєднікова
23.07.12
img_3033.jpg
Як відомо, у результаті тривалої експлуатації асфальтобетонне покриття об’їзної автомобільної дороги, що проходить від автомобільної дороги Т17-05 Лохвиця – Охтирка – КПП В.Писарівка до автомобільної дороги Н12-Суми – Полтава, було майже повністю зруйновано. Ремонту цієї дільниці дороги не було проведено на протязі багатьох років.
Таке становище призвело, в свою чергу, до небезпечного пересування автотранспорту безпосередньо по узбіччю даної дороги. Рух же автотранспорту по узбіччю цієї дороги призвів до значного руйнування земляного полотна, і навіть, до негативних навантажень на прокладений саме тут газопровід.
Оскільки, вказана дорога обліковується на балансі НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта», то в.о. міського голови О.В. Цілуйко звернувся з проханням щодо вирішення питання ремонту до керівництва НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта».
Прохання не залишилося без уваги.
За проведений ямковий ремонт частини об’їзної дороги до вулиці Першотравневої м. Охтирка в.о. начальника НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Наслєднікова С.В. виражаємо велику вдячність від усієї громади міста та керівництва Охтирської міської ради. Сподіваємось на співпрацю у майбутньому.

img_3032.jpgimg_3026.jpgimg_3034.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій