.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
З Днем бухгалтера!
16.07.12
img_3018.jpg
Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом.
Не таємниця, що праця бухгалтера складна і клопітка, вона потребує уваги, глибоких знань і гнучкості розуму. Ви вважаєтеся незамінними працівниками на будь-якому, приватному чи державному, підприємстві. Бухгалтер - права рука керівника, і коли вони працюють як єдине ціле, це забезпечує підприємству або фірмі процвітання. Не дарма кажуть: «Хороший бухгалтер - це вже половина успіху».
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і затишку, успіхів у роботі, точних і своєчасних звітів.
Поздоровляючи Вас, побажати миру, добра і злагоди. Хай доля буде прихильною, світлою та щедрою, єднає навколо Вас мудрих і щирих людей. Нехай Ваша витримка, невичерпна енергія, працездатність не тільки постійно перебувають в обігу, але й дають високий гарантований прибуток.
Виваженості Вам у взаєминах із контролюючими органами, підтримки колег і керівництва. Упевненості у щасливих днях прийдешніх, людської вдячності та пошани за Вашу працю. Нехай повсякчас будуть успіх, любов та радість для Вас і тих, хто дорогий Вашому серцю!
В.о. міського голови                                 О.В. Цілуйко

img_3023.jpgimg_3020.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
19 червня 2019 року буде проводитись піврічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин.
Прохання зберігати спокій.