.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Стан виконання плану дій виконкому Охтирської міської ради за І кв. 2007 р.
Стан виконання плану дій виконкому Охтирської міської ради за І кв. 2007 р.
12.04.07

СТАН ВИКОНАННЯ

ПЛАНУ ДІЙ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

за І квартал 2007 року

м. Охтирка

2007 р.

ІНВЕСТИЦІЇ, ПІДПРИЄМНИЦТВО

Очікуваний результат

Виконання за І квартал

2007 року

Пріоритет 1

Розвиток інвестиційної діяльності

Збільшення інвестицій в основний капітал на 1,6 % та обсягів введення в експлуатацію житла на 8,1%.

Створено реєстр вільних приміщень, незадіяних виробничих площ, а також земельних ділянок несільськогосподарського призначення, розташованих в м .Охтирка, які можуть бути запропоновані інвесторам.

Ведеться будівництво І та ІІ черги п’ятиповерхового житлового будинку по пров. Друкарському, 9 загальною площею 3300 кв. м

Введено в експлуатацію 6 житлових будинків загальною площею 683,2 кв.м, збудованих індивідуальними забудовниками.

На ВАТ «Охтирський сиркомбінат» введено в експлуатацію цех по виробництву м’яких сирів з блакитною цвіллю.

На ВАТ «Охтирський пивоварний завод» розпочато роботи по впровадженню цеху глюкозно-фруктозного сиропу, потужністю 2,0 млн. декалітрів на рік. На технологічній лінії виробництва пива впроваджується чиста культура дрожей.

Пріоритет 2

Розвиток малого підприємництва

Створення 16 нових малих підприємств, 100 підприємців – фізичних осіб.

Створено 12 нових малих підприємств.

Зареєстровано 112 підприємців-фізичних осіб.

Розроблено проект рішення Охтирської міської ради ,,Про затвердження порядку щодо часткового відшкодування з місцевого бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого підприємництва (юридичними та фізичними особами) для реалізації інвестиційних проектів ” .

Пріоритет3

Розвиток споживчого

ринку

Відкриття 30 підприємств торгівлі, 10 закладів побуту, 2 закладів ресторанного господарства, 1 торгівельного майданчика.

Відкрито 12 нових підприємств

роздрібної торгівлі, 2 заклади побутового обслуговування населення, торгівельний майданчик по вул. Танкістів Кантемирівців.

31.03.07р організовано та проведено

ярмарок з продажу продукції місцевих товаровиробників.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ТРАНСПОРТ, ЗВ’ЯЗОК

Очікуваний результат

Виконання за І квартал

2007 року

Пріоритет 1

Впровадження енергоефективного, сучасного обладнання та технологій

Економія споживання паливно-енергетичних ресурсів на суму 50,0 тис. грн.

.

Виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію системи ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 та ДНЗ «Орлятко».

Охтирською філією ТОВ СП «Правекс-Брок» виконані роботи по відновленню ізоляції повітряних теплових мереж по вул. Леніна, Батюка, Полтавській, Менделєєва, Червоноармійській, ізоляцію трубопроводів в камерах теплових мереж вул. Київської, Батюка, Жовтневій. Здійснено заміну 40 м.п ділянки теплових мереж по вул. Гончаренко.

Проводиться монтаж трубопроводів:

- гарячого водопостачання по вул..Гончаренко, пров. Малиновий довжиною 80м.п.;

- циркуляції гарячого водопостачання по вул. Гончаренко, Фурманова, ХХ Партз’їзду довжиною 215м.п.

Встановлено 3 водопідігрівача на ЦТП-9 по вул. Леніна.

Здійснюється реконструкція мережі вуличного освітлення. В І кварталі 2007 року встановлено 52 спеціалізовані енергоефективні світильники, відновлено 0,4 км мереж зовнішнього освітлення, трансформаторна підстанція ТП – 580.

Пріоритет 2

Розвиток автомобільного транспорту та зв’язку

Відкриття 2 нових автобусних маршрутів загального користування. Будівництво автоматизованої телефонної станції на 1500 номерів

Розробляються два нові маршрути: «Сиркомбінат – Центр –АТЗТ «Зоря» та «Сиркомбінат –Центр –Залізничний вокзал».

З переможцями конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі руху маршрутного таксі та в звичайному режимі руху - 17 приватними перевізниками та ВАТ «Автопас- 15910» - укладено договори на перевезення пасажирів відповідно по 19 маршрутам на 23-х транспортних засобах та по 6 маршрутам на 6 автобусах.

Ведеться будівництво автоматизованої телефонної станції ЄС-11 ємністю 1500 номерів.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Очікуваний результат

Виконання за І квартал

2007 року

Пріоритет 1

Вдосконалення організації надання житлово-комунальних послуг

та системи громадського контролю за їх якістю

Введення в експлуатацію 3-х ліфтів.

Підприємствами, які обслуговують та утримують житловий фонд міста розроблені графіки зустрічей з мешканцями житлових будинків з питання якості надання послуг з утримання житлових будинків , споруд та прибудинкових територій.

На зустрічах проводяться бесіди з питань створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, впровадження інституту управителів, будинкових громадських комітетів.

На підприємствах, які обслуговують та утримують житловий фонд міста, впроваджено по будинковий облік доходів та видатків на виконання робіт з утримання будинків та при будинкових територій.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію по введенню в експлуатацію ліфтів житлового будинку (пров Таборний, 6).

Пріоритет 2 .

Забезпечення цілодобового водопостачання споживачів міста

Забезпечення споживачів якісною питною водою цілодобово.

З початку року в котельні міських очисних споруд встановлено коректор обліку об’єму природного газу.

Збудовано 200 м водогінних мереж із поліхлорвінілових труб по вул.Червоний Орач та Жовтневій. Розпочато роботи щодо заміни ділянки каналізаційної мережі по вул. Петровського.

На насосної станції другого підйому встановлено енергоефективний насос італійської фірми «Фероллі» - «СА L РЕДА».

Проводиться монтаж внутрішнього газопостачання на КНС№1 і КНС№2 міських очисних споруд, встановлено енергоефективний котел «Богдан-35» та променевий газовий нагрівач з конвекторами.

З метою переходу на цілодобове водопостачання споживачів міста замовлено розробку проектно-кошторисної документації на встановлення 11 перетворювачів частоти струму на ЦТП міста.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

Очікуваний результат

Виконання за І квартал

2007 року

Пріоритет 1

Зайнятість населення

Створення 1250 нових робочих місць

За оперативними даними в І кварталі 2007 р. створено 314 нових робочих місць або 25,1% до річного завдання, у т.ч. в галузях економіки міста – 38, в малому бізнесі – 276, з них: шляхом укладення трудових договорів фізичних осіб-підприємців з найманими працівниками - 152, зареєстровано 124 суб’єктів підприємницької діяльності.

Робочою групою з контролю за дотриманням роботодавцями мінімальних держаних гарантій в оплаті праці та виявлення можливості створення нових робочих місць обстежено 34 суб'єкти підприємницької діяльності, у 9 з яких виявлено можливість створення 13 нових робочих місць. З метою забезпечення тимчасової зайнятості населення залучено до участі в оплачуваних громадських роботах 26 чол., або 10 % річного завдання.

Працевлаштовано 50 громадян, які не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці, з них 28 чол. на заброньовані робочі місця, рівень використання броні становить 35 %.

Започаткували власну справу шляхом отримання одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 9 чол.

Пріоритет 2

Забезпечення державних гарантій щодо

оплати праці

100 % ліквідація боргу із виплати заробітної плати на економічно - активних підприємствах

З метою захисту прав працівників в частині оплати праці перевірено 8 підприємств різної форми власності і господарювання та 6 суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про оплату праці.

За оперативними даними заборгованість із заробітної плати на підприємствах - боржниках станом на 01.04.07р. склала 1909,8 тис. грн., на економічно – активних 1860,9 тис. грн., що у порівнянні з попереднім місяцем більше на 21,4 тис. грн. Зменшили заборгованість ВАТ "Охтирська швейна фабрика" на 51,0 тис.грн., збільшення допустили ВАТ "Охтирсільмаш" на 79,1 тис. грн., КП "Редакція газети "Прапор перемоги" - на 8,6 тис. грн., ВАТ "Охтирський Автопас – 15910" – на 2, 1 тис. грн.; виникла заборгованість у СП ВАТ "Ромгаз" у сумі 10,7 тис. грн. Ліквідували повністю ТОВ "Водоторгприлад" у сумі 28,1 тис. грн. Графік погашення заборгованості із заробітної плати складений з кінцевим терміном до 1 жовтня 2007 року за попереднім моніторингом не виконується .

У січні 2007 року ВАТ "Нафтопроммаш" перевірялось державним інспектором праці Територіальної державної інспекції праці з питань дотримання законодавства про працю, за результатами перевірки, голову правління ВАТ "Нафтопроммаш" притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 188 КУпАП, накладено штраф у сумі 204,0грн .

З метою вирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати направлено звернення до Охтирської міжрайонної прокуратури з проханням застосувати заходи прокурорського впливу до керівників – порушників законодавства про працю.

Для вжиття заходів впливу до керівника КП "Редакція газети "Прапор перемоги" та прискорення ліквідації заборгованості із заробітної плати у березні 2007 року направлено лист до Територіальної Державної інспекції праці у Сумській області з проханням доручити державному інспектору праці Територіальної державної інспекції праці здійснити позапланову перевірку стану додержання законодавства про працю на даному підприємстві.

Пріоритет 3

Доступність отримання соціальних допомог, підтримка соціально-вразливих верств населення

Удосконалення якості організації прийому громадян. Посилення соціального захисту 12% громадян міста.

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення забезпечено ввічливе та поважне ставлення під час прийому громадян.. Проводиться роз’яснення в засобах масової інформації про право громадян на отримання усіх видів соціальної допомоги та субсидії. У разі виникнення нестандартних ситуацій справи розглядаються на засіданні комісії по призначенню соціальних виплат окремим категоріям громадян. З початку року проведено 7 засідань комісій на яких розглянуто 249 заяв. Започаткований зворотній зв’язок з відвідувачами через проведення опитування методом анкетування, що надає можливість оцінити роботу кожного спеціаліста та посилити довіру громадян.

З 1 січня 2007 року запроваджена єдина технологія прийому громадян, яка передбачає надання усіх видів соціальних допомог за принципом “єдиного вікна”. Прийом громадян здійснюють 4 спеціаліста відділу соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення по талонам щоденно, без перерви на обід. Спеціалісти управління дотримуються вимог спрощеного порядку оформлення житлових субсидій та їх призначення.

Для проведення ремонту приміщення управління праці та соціального захисту населення з додержанням усіх вимог передбачених проектом „Удосконалення системи соціальної допомоги” заплановано кошторисом на 2007 рік 70400 грн.

Електронний обмін інформацією здійснюється з 16 підприємствами надавачами житлово-комунальних послуг, з них на сьогоднішній день мають можливість здійснювати обмін за електронною адресою 11 підприємств. Для 5 організацій співвласників багатоповерхових будинків, які не мають технічної можливості надавати інформацію в електронному вигляді, з листопада 2006 року в управлінні організовано робоче місце з використанням комп’ютерної техніки управління.

Обладнано пандусами та поручнями для безперешкодного доступу маломобільних груп населення по місту всього 96 об’єктів житлового та громадського призначення, в тому числі за І квартал 2007 року 2 об’єкти.

Відділенням соціальної реабілітації дітей – інвалідів та інвалідів з дитинства КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів та інвалідів» обслуговується 64 дитини з особливими потребами.

ОХОРОНА ЗДОРОВ Я

Очікуваний результат

Виконання за І квартал

2007 року

Пріоритет 1

Підвищення якості надання медичних послуг у сфері акушерсько – педіатричної служби.

Зменшення показника вроджених вад у новонароджених.

Зменшення захворюваності серед дітей та дорослого населення.

За І квартал 2007 року народилося 5 дітей з вродженими вадами розвитку, що склало 4,2% від усіх новонароджених та 17,8% від усіх захворювань у новонароджених проти 4 дітей у І кварталі 2006 року.

Захворюваність серед дітей за І квартал 2007 року склала 283,5 на 1000 проти 185,4 на 1000 за аналогічний проміжок часу минулого року.

За І квартал 2007 року по місту народилось 117 дітей проти 103 за відповідний період 2006 року. Очікуване збільшення показника народжуваності – 25%

За І квартал 2007 року згідно інформації Охтирського ЗАГСу зареєстровано шлюбів 43 проти 72 за І квартал 2006 року, кількість розлучень становить по 48 як в І кварталі 2007р. так і 2006р.

На невідкладну допомогу дітям-інвалідам. було використано коштів на суму 1070 грн ;

Дітям, хворим на гемофілію надано медичної допомоги на суму 13 тис.грн ;

Дітям, хворим на синдром Шерешевського-Тернера закуплено препаратів на суму 45292 грн.

Пріоритет 2

Удосконалення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я

Введення в експлуатацію паталого - анатомічного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ».

Виконуються будівельно-монтажні роботи в

поталого - анатомічному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ».

Ведуться підготовчої роботи до проведення поточного ремонту частини будівлі педіатричного та акушерсько– гінекологічного відділень.

Пріоритет 3

Створення єдиної системи інформаційного забезпечення охорони здоров’я міста з використанням комп’ютерної техніки

Впровадження мережі „Інтернет”.

Ведеться підготовча робота по створенню єдиної системи інформаційного забезпечення охорони здоров’я міста з використанням комп’ютерної техніки.

О С В І Т А

Очікуваний результат

Виконання за І квартал

2007 року

Пріоритет 1

Поліпшення навчально-матеріальної бази закладів освіти

Виконання капітального ремонту даху Охтирської гімназії. Виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Придбання комп’ютерних комплексів для

загальноосвітніх шкіл ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, № 5.

Кошти на придбання комп’ютерних комплексів для ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, №5 у сумі 77,0 тис. грн. заплановані на листопад-грудень 2007 року.

Пріоритет 2

Зміцнення здоров’я дітей

Виконання норм харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

Оздоровлення 50 % дітей шкільного віку та вихованців дошкільних навчальних закладів.

На оздоровлення 50% дітей шкільного віку та вихованців дошкільних навчальних закладів в бюджеті міста передбачені кошти у сумі 64,8 тис. грн.

на

КУЛЬТУРА І ДУХОВНІСТЬ

Очікуваний результат

Виконання за І квартал

2007 року

Пріоритет 1

Розвиток

духовності населення

Зростання творчої активності населення, зокрема, авторів, що братимуть участь у фестивалі авторської пісні «Під знаком скорпіона» (близько 30 чоловік). Пропаганда народної творчості (близько 1000 чоловік аудиторії). Пропаганда музичного мистецтва (близько 3 тисяч чоловік, присутніх на ювілейних заходах, присвячених 50-річчю дитячої музичної школи).

Ведуться організаційні заходи щодо підготовки проведення ювілейних заходів, присвячених 50 – річчю з часу заснування дитячої музичної школи. Розміщене оголошення на сайті міської ради, інформація розповсюджується в засобах масової інформації, проведений тиждень музики в місті, присвячений цій ювілейній даті.

Пріоритет 2

Збереження

культурної спадщини

Оновлення репертуару колективів художньої самодіяльності.

Поповнення фондів краєзнавчого музею.

Реклама екскурсійних маршрутів міста.

До основного фонду краєзнавчого музею надійшло 38 одиниць експонатів, до науково-допоміжного – 20 одиниць. З метою активізації розвитку туризму матеріали про історико – культурну спадщину м. Охтирки, її туристичний потенціал надані в облдержадміністрацію для розміщення на сайті ОДА.

Пріоритет 3

Удосконалення

матеріально-технічної бази

Оснащення оргтехнікою 4 закладів культури міста.

Для потреб міського краєзнавчого музею придбано оргтехніки на суму 1,5 тис. грн.

МОЛОДЬ І СПОРТ

Очікуваний результат

Виконання за І квартал 2007 року

Пріоритет 1.

Оздоровлення дітей пільгових категорій

Оздоровлення безкоштовно 100 дітей, в т.ч. обдарованих, талановитих та пільгових категорій.

У І кварталі 2007 року в МДЦ «Артек»

оздоровлено 7 дітей, в тому числі дитина-сирота, 3 обдаровані дитини, 3 дитини-чорнобильці.

Формується банк даних дітей обдарованих, талановитих, пільгових категорій для оздоровлення в обласних та республіканських оздоровчих закладах.

Пріоритет 2.

Участь молоді у громадському житті

Залучення молоді (1,5 тис. чол.) до реалізації молодіжних програм.

Голова Охтирської міської молодіжної організації «Союз молоді регіонів України» Голод І.В. взяв участь у обласному конкурсі на кращий проект громадських організацій у сфері роботи з дітьми та молоддю. Реалізація представленого на конкурс проекту «Лідер живе в мені» дасть можливість частково вирішити проблеми щодо активізації молодіжного руху в місті.

Пріоритет 3.

Розвиток та підтримка олімпійських видів спорту

Залучення до занять в ДЮСШ не менше 10% учнівської молоді.

В І кварталі 2007 року проведено 6 міських спортивно – масових заходів. Зокрема, кубки міста з міні-футболу серед дорослих та дітей, першість міста з настільного тенісу, особисто-командна першість міста з плавання.

Вихованець ДЮСШ міського відділу освіти Рогальський Володимир на чемпіонаті світу з боротьби дзюдо серед поліцейських (м. Москва) став чемпіоном у своїй ваговій категорії.

Вихованці Охтирського відділення обласної федерації «Кікбоксінгу» під керівництвом майстра спорту міжнародного класу Янкаускас Ю.М. брали участь у Всеукраїнських змаганнях та відкритих першостях Харківської та Полтавської областей.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...