.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Земельні відносини
Земельні відносини
14.06.06

Завершена розробка технічної документації по встановленню меж м. Охтирки й документація передана на розгляд до Верховної Ради. Також розроблений й затверджений рішенням обласної ради проект встановлення та зміни меж сільських населених пунктів на території Охтирської міської ради: с. Велике Озеро, с. Залужани, с. Козятин і с. Пристань. Розроблена індексно-кадастрова карта, за якою територія міста розбита на 23 кадастрові зони та 311 кварталів. Продовжувалася інвентаризація земель міста, яка на сьогодні становить 62% загальної площі.

За останні 2 роки зросла кількість укладених договорів оренди землі. За звітний період укладено 98 договорів оренди, з них 89 на земельні ділянки, що надані підприємствам, організаціям та установам. Ще на 32 ділянки відбувається оформлення документів ( в 1997-2001 рр. така цифра не перевищувала 33.) Продано 11 земельних ділянок загальною площею 0,14 га на суму 95 664 грн. Середня вартість 1 кв. м. земельної ділянки становить 66.7 грн. (для порівняння в м.Суми – 45,20 грн.; Ромни – 32,41 грн.; Конотоп – 32грн.). В порівнянні з попереднім роком зросла кількість виданих державних актів на право власності на землю - 640 (було 560). Всього ж на сьогодні видано державних актів 3528 громадянам, що становить 35% від загальної кількості приватизованих земельних ділянок по місту.

Проводилися перевірки дотримання вимог земельного законодавства. За результатами 212 перевірок складено винесено 89 постанов на накладання адміністративного стягнення на загальну суму 4573 грн. Результати подібних перевірок спонукають землекористувачів до укладання договорів оренди на землю.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.