.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Рішення № 967 від 25.02.2010 Про надання згоди на розроблення містобудівної документації
Рішення № 967 від 25.02.2010 Про надання згоди на розроблення містобудівної документації
25.05.10

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

П’яте скликання

Сорок п ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

25.02.2010 Охтирка967-МР

Про надання згоди на розроблення містобудівної документації

Відповідно до статті 25, пунктів 6, 7, 9, 10 підпункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 23, 23-1, 24, 30-2, 30-3 Закону України «Про планування і забудову територій», міська рада вирішила:

1. Надати згоду на розроблення містобудівної документації:

1.1. Валюху Володимиру Леонідовичу на розроблення проекту розподілу території для реконструкції приміщення адмінбудівлі та складів по пров. Спартака, 2 під підприємство по виготовленню кондитерських виробів.

1.2. Овчаренко Юлії Миколаївні на розроблення проекту розподілу території для відведення нової земельної ділянки по пров. Руднєва, 2-а для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

1.3. Пальосі Наталії Миколаївні на розроблення проекту розподілу територій щодо виділення нової земельної ділянки по вул. Київській, 82-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Громадянам Валюху Володимиру Леонідовичу, Овчаренко Юлії Миколаївні, Пальосі Наталії Миколаївні забезпечити надання до відділу архітектури та містобудування (Юр’єв К.М.) розроблених та погоджених у встановленому законодавством порядку проектів розподілу територій, які пройшли державну експертизу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Марков О.А.).

Міський голова І.І.Демченко

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.