.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новини освіти
28.04.10

За підсумками І заочного етапу Всеукраїнського науково-дослідницького конкурсу проектування та винахідництва Михайлова Анастасія, Зацарицина Юлія (гурток «Географічне краєзнавство» кер. Хорошун В.В.) та Горенюк Любов, Чикотило Тетяна ( гурток «Юні екологи» кер. Опаленко О.П.) стали переможцями та запрошені на очний етап, який відбудеться 4-6 травня у м. Києві.

Згідно з планом роботи відділу освіти Охтирської міської ради у навчально-виховних закладах освіти розпочалася Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

  • 12-13 квітня у м. Тростянець відбулися обласні змагання з легкоатлетичного кросу на призи Олімпійського чемпіона В. Куца. На дистанції 3000 м. Лисенко Андрій вихованець ДЮСШ (тренер Литвиненко В.В.) виборов ІІ місце.
  • 13-14 квітня на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 проведено зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», у якому взяли участь команди Охтирського району, м. Тростянець, Краснопільського району. Місто Охтирку представляла команда школярів Охтирської гімназії. За підсумками 3 етапів змагань переможцем стала команда Охтирської гімназії.
  • 14 квітня в м. Тростянець проведено зональний етап фестивалю Дружин юних пожежників-рятувальників. К оманда школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 виборола І місце.
  • 15-16 квітня в м. Дніпропетровську відбулася VIII Всеукраїнська освітньо-наукова конференція школярів «Зоряний шлях». Сумську область на конференції представляла Хоружа Юлія (учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) та Марченко Альбіна (учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №8). Під час проведення конференції відбувся захист науково-дослідницьких робіт. Учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хоружа Юлія посіла ІІ місце, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 (вихованка гуртка «Географічне краєзнавство» ОМЦДЮТ) Марченко Альбіна – ІІІ місце.
  • За підсумками обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» переможцями стали роботи ЗОШ №2 та Охтирської гімназії.
  • Робота учнів Охтирської гімназії посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі «Молодь тестує якість».
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій