.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow На засіданні ради говорили про здоровий спосіб життя
На засіданні ради говорили про здоровий спосіб життя
16.03.10

12 березня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання міської ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, профілактики наркоманії і венеричних захворювань. Розглянуто питання:

- виконання програми МОН України (ПРООН ЮНЕЙДСГ) „Сприяння просвітницькій роботі „рівний-рівному” серед учнівської молоді України щодо здорового способу життя (доповідала методист відділу освіти Рибальченко Я.В.);

- пропаганда здорового способу життя закладами культури міста (доповідала начальник відділу культури Бобарикіна Л. П.);

- про стан епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції в місті за 2009 рік та заходи щодо недопущення подальшого розповсюдження цієї інфекції в 2010 році. Епідситуація з ВІЛ-інфекції/СНІДу в місті Охтирка в 2010 році Виконання наказу МОЗ України від 19.08.2005 року № 415 „Про удосконалення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію” (доповідав лікар-інфекціоніст Ярошенко Ю.В., співдоповідь: лікар-епідеміолог райСЕС Загребельний В.Є.);

- санітарно-технічний стан туберкульозно-легеневого відділення КЗ „Охтирська ЦРЛ” (доповідала зав. туберкульозно-легеневим відділенням КЗ „ОЦРЛ” Кабанова З.М., співдоповідь: зав. епідеміологічним відділом райСЕС Давидова Я.Ю.).

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...