.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Оголошення конкурс
Оголошення конкурс
16.03.10

До уваги суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі!

Відповідно до «Положення про порядок продажу земельних ділянок під майном у м. Охтирка», затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 26.05.2009 № 770-МР, міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної грошової оцінки для продажу наступних об’єктів:

- земельної ділянки площею 0,0550 га за адресою: м. Охтирка, вул. Батюка, 20-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування автомобільної заправочної станції).

Конкурс відбудеться 23 березня 2010 року о 10.00 в приміщенні Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Жовтнева, 11, зал засідань.

Заяви та документи для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель мають бути подані до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул. Петровського, 3 до 19 березня 2010 року.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул.. Петровського, 3 на кожний об’єкт окремо, такі документи:

· заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

· нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

· конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Строк виконання робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок - не більше 60-ти днів з дня проведення конкурсу (з урахуванням терміну проведення експертизи).

Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Охтирка, вул. Петровського, 3, тел. 22598, 22657.»

Начальник Н.М.Шаркова

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.