.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Оголошення конкурс
Оголошення конкурс
16.03.10

До уваги суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі!

Відповідно до «Положення про порядок продажу земельних ділянок під майном у м. Охтирка», затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 26.05.2009 № 770-МР, міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної грошової оцінки для продажу наступних об’єктів:

- земельної ділянки площею 0,0550 га за адресою: м. Охтирка, вул. Батюка, 20-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування автомобільної заправочної станції).

Конкурс відбудеться 23 березня 2010 року о 10.00 в приміщенні Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Жовтнева, 11, зал засідань.

Заяви та документи для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель мають бути подані до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул. Петровського, 3 до 19 березня 2010 року.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул.. Петровського, 3 на кожний об’єкт окремо, такі документи:

· заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

· нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

· конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Строк виконання робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок - не більше 60-ти днів з дня проведення конкурсу (з урахуванням терміну проведення експертизи).

Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Охтирка, вул. Петровського, 3, тел. 22598, 22657.»

Начальник Н.М.Шаркова

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...