.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Оголошення конкурс у сфері оцінки земель
Оголошення конкурс у сфері оцінки земель
10.03.10

До уваги суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі!

Відповідно до «Положення про порядок продажу земельних ділянок під майном у м. Охтирка», затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 26.05.2009 № 770-МР, міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної грошової оцінки для продажу наступних об’єктів:

- земельної ділянки площею 0,0256 га за адресою: м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 74-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування кафе-бару).

- земельної ділянки площею 0,0103 га за адресою: м. Охтирка, вул. Батюка, 36 для комерційного використання (розміщення та обслуговування магазину);

- земельної ділянки площею 0,0314 га за адресою: м. Охтирка, пров. Ярмарочний, 57 для громадського використання (розміщення та обслуговування культової споруди – православного храму;

- земельної ділянки площею 0,0080 га за адресою: м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 62-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування торгівельного павільйону з продажу живих квітів).

Конкурс відбудеться 23 березня 2010 року о 10.00 в приміщенні міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Жовтнева, 11, зал засідань.

Заяви та документи для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель мають бути подані до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул. Петровського, 3 до 19 березня 2010 року.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул.. Петровського, 3 на кожний об’єкт окремо, такі документи:

· заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

· нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

· конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Строк виконання робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок - не більше 60-ти днів з дня проведення конкурсу (з урахуванням терміну проведення експертизи).

Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Охтирка, вул. Петровського, 3, тел. 22598, 22657.

Начальник управління фінансів міської ради Н.М.Шаркова

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.