.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Оголошення конкурс у сфері оцінки земель
Оголошення конкурс у сфері оцінки земель
10.03.10

До уваги суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі!

Відповідно до «Положення про порядок продажу земельних ділянок під майном у м. Охтирка», затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 26.05.2009 № 770-МР, міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної грошової оцінки для продажу наступних об’єктів:

- земельної ділянки площею 0,0256 га за адресою: м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 74-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування кафе-бару).

- земельної ділянки площею 0,0103 га за адресою: м. Охтирка, вул. Батюка, 36 для комерційного використання (розміщення та обслуговування магазину);

- земельної ділянки площею 0,0314 га за адресою: м. Охтирка, пров. Ярмарочний, 57 для громадського використання (розміщення та обслуговування культової споруди – православного храму;

- земельної ділянки площею 0,0080 га за адресою: м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 62-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування торгівельного павільйону з продажу живих квітів).

Конкурс відбудеться 23 березня 2010 року о 10.00 в приміщенні міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Жовтнева, 11, зал засідань.

Заяви та документи для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель мають бути подані до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул. Петровського, 3 до 19 березня 2010 року.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул.. Петровського, 3 на кожний об’єкт окремо, такі документи:

· заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

· нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

· конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Строк виконання робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок - не більше 60-ти днів з дня проведення конкурсу (з урахуванням терміну проведення експертизи).

Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Охтирка, вул. Петровського, 3, тел. 22598, 22657.

Начальник управління фінансів міської ради Н.М.Шаркова

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.07.2018 по 29.07.2018
Детальніше...
 
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради