.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow Оголошення конкурс у сфері оцінки земель
Оголошення конкурс у сфері оцінки земель
10.03.10

До уваги суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі!

Відповідно до «Положення про порядок продажу земельних ділянок під майном у м. Охтирка», затвердженого рішенням Охтирської міської ради від 26.05.2009 № 770-МР, міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель з метою проведення експертної грошової оцінки для продажу наступних об’єктів:

- земельної ділянки площею 0,0256 га за адресою: м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 74-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування кафе-бару).

- земельної ділянки площею 0,0103 га за адресою: м. Охтирка, вул. Батюка, 36 для комерційного використання (розміщення та обслуговування магазину);

- земельної ділянки площею 0,0314 га за адресою: м. Охтирка, пров. Ярмарочний, 57 для громадського використання (розміщення та обслуговування культової споруди – православного храму;

- земельної ділянки площею 0,0080 га за адресою: м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 62-а для комерційного використання (розміщення та обслуговування торгівельного павільйону з продажу живих квітів).

Конкурс відбудеться 23 березня 2010 року о 10.00 в приміщенні міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Жовтнева, 11, зал засідань.

Заяви та документи для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель мають бути подані до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул. Петровського, 3 до 19 березня 2010 року.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до управління фінансів Охтирської міської ради за адресою вул.. Петровського, 3 на кожний об’єкт окремо, такі документи:

· заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

· нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

· конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Строк виконання робіт з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок - не більше 60-ти днів з дня проведення конкурсу (з урахуванням терміну проведення експертизи).

Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Охтирка, вул. Петровського, 3, тел. 22598, 22657.

Начальник управління фінансів міської ради Н.М.Шаркова

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...