.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вітання
23.02.10

Шановні друзі !

Сердечно вітаємо вас – доблесних визволителів України у роки Великої Вітчизняної війни, ветеранів військової служби, колишніх військовослужбовців та воїнів мирного часу - із славним всенародним святом – Днем захисника Вітчизни.

Це свято увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, символізує любов і шану нашого народу до оборонців і визволителів рідної землі на всіх етапах її історії та до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

У цей святковий день, дорогі захисники Вітчизни, прийміть слова щирої вдячності за Ваші ратні і трудові звершення! Нехай овіяне славою свято захисника Вітчизни додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць. Бажаємо вам щастя, здоров’я, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі, мирного неба над головою.

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік