.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Малий бізнес arrow "Сумський обласний фонд підтримки підприємництва"
"Сумський обласний фонд підтримки підприємництва"
26.01.10

До уваги суб’єктів господарювання міста!

Аналітично-інформаційним маркетинговим центром комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради надаються різні послуги для суб’єктів господарювання, зацікавлених у розширенні ринків збуту шляхом організації зустрічей підприємців та просуваючи інтереси підприємців на виставках, ярмарках тощо.

Потенційні клієнти можуть користуватися безкоштовними послугами, у вигляді професійної консультаційної допомоги, розміщувати інформацію на створеному інформаційно-маркетинговому веб-порталі та інше. Поштова адреса: 40030, м.Суми, вул. Кооперативна,3, тел./факс (0542) 659-117, email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; www . sofpp . sumy . ua .

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...