.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Малий бізнес arrow "Сумський обласний фонд підтримки підприємництва"
"Сумський обласний фонд підтримки підприємництва"
26.01.10

До уваги суб’єктів господарювання міста!

Аналітично-інформаційним маркетинговим центром комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради надаються різні послуги для суб’єктів господарювання, зацікавлених у розширенні ринків збуту шляхом організації зустрічей підприємців та просуваючи інтереси підприємців на виставках, ярмарках тощо.

Потенційні клієнти можуть користуватися безкоштовними послугами, у вигляді професійної консультаційної допомоги, розміщувати інформацію на створеному інформаційно-маркетинговому веб-порталі та інше. Поштова адреса: 40030, м.Суми, вул. Кооперативна,3, тел./факс (0542) 659-117, email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; www . sofpp . sumy . ua .

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...