.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Малий бізнес arrow "Сумський обласний фонд підтримки підприємництва"
"Сумський обласний фонд підтримки підприємництва"
26.01.10

До уваги суб’єктів господарювання міста!

Аналітично-інформаційним маркетинговим центром комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради надаються різні послуги для суб’єктів господарювання, зацікавлених у розширенні ринків збуту шляхом організації зустрічей підприємців та просуваючи інтереси підприємців на виставках, ярмарках тощо.

Потенційні клієнти можуть користуватися безкоштовними послугами, у вигляді професійної консультаційної допомоги, розміщувати інформацію на створеному інформаційно-маркетинговому веб-порталі та інше. Поштова адреса: 40030, м.Суми, вул. Кооперативна,3, тел./факс (0542) 659-117, email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; www . sofpp . sumy . ua .

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.07.2018 по 29.07.2018
Детальніше...
 
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради