.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Кращим перевізникам і водіям вручили грамоти з нагоди свята
Кращим перевізникам і водіям вручили грамоти з нагоди свята
29.10.09

22 жовтня в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулося засідання комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території міста Охтирка. Засідання комісії було присвячено Дню автомобіліста і дорожника. Зі словами привітання до перевізників звернулася начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко.

За плідну працю, вагомий внесок у розвиток пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка та з нагоди «Дня автомобіліста і дорожника» були вручені почесні грамоти від міського голови кращим перевізникам та водіям міста.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...