.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Кращим перевізникам і водіям вручили грамоти з нагоди свята
Кращим перевізникам і водіям вручили грамоти з нагоди свята
29.10.09

22 жовтня в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулося засідання комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території міста Охтирка. Засідання комісії було присвячено Дню автомобіліста і дорожника. Зі словами привітання до перевізників звернулася начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко.

За плідну працю, вагомий внесок у розвиток пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка та з нагоди «Дня автомобіліста і дорожника» були вручені почесні грамоти від міського голови кращим перевізникам та водіям міста.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...