.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Кращим перевізникам і водіям вручили грамоти з нагоди свята
Кращим перевізникам і водіям вручили грамоти з нагоди свята
29.10.09

22 жовтня в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулося засідання комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території міста Охтирка. Засідання комісії було присвячено Дню автомобіліста і дорожника. Зі словами привітання до перевізників звернулася начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко.

За плідну працю, вагомий внесок у розвиток пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка та з нагоди «Дня автомобіліста і дорожника» були вручені почесні грамоти від міського голови кращим перевізникам та водіям міста.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.