.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Р І Ш Е Н Н Я № 847–МР від 20.10.2009
Р І Ш Е Н Н Я № 847–МР від 20.10.2009
26.10.09

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

П’яте скликання

Тридцять дев’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2009 Охтирка № 847–МР

Про надання згоди на розроблення містобудівної документації для внесення змін до генерального плану міста

Розглянувши пропозиції відділу архітектури та містобудування про доцільність внесення змін до генерального плану міста та надання згоди юридичній особі, фізичній особі-підприємцю та громадянам на розроблення містобудівної документації, відповідно до ст. 25, п. п. 6, 7, 9, 10 п. «а» ч. 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24, ст. 30-2, ст. 30-3 Закону України «Про планування і забудову територій», міська рада вирішила:

1. Надати згоду на розроблення містобудівної документації:

1. 1. Акціонерному товариству «Сервіс-Побут» на розроблення проекту забудови території для будівництва двох магазинів з продажу сувенірів та промислових товарів, двох двоповерхових та триповерхової будівель для розміщення офісних приміщень та приміщень для надання послуг населенню, фонтану на земельній ділянці по вул. Жовтневій, 12 із застосуванням процедури проведення громадського обговорення.

1. 2. Кобзар Надії Вячеславівні на розроблення містобудівного обґрунтування для внесення змін до генерального плану міста щодо реконструкції гаража та господарського приміщення під магазин з продажу продовольчих товарів по вул. Фебенка, 29 із застосуванням процедури проведення громадського обговорення.

1. 3. Мартинюк Сергію Олександровичу на розроблення проекту розподілу територій щодо виділення нової земельної ділянки по вул. Московській, 57-а для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських приміщень та споруд.

1. 4. Фізичній особі-підприємцю Розінькову Ігору Володимировичу на розроблення містобудівного обґрунтування для внесення змін до генерального плану міста щодо будівництва продовольчого магазину з автобусною зупинкою на земельній ділянці по вул. Індустріальній, 81 із застосуванням процедури проведення громадського обговорення.

2. Акціонерному товариству «Сервіс-Побут», громадянам Кобзар Надії Вячеславівні, Мартинюк Сергію Олександровичу, фізичній особі-підприємцю Розінькову Ігору Володимировичу забезпечити надання розроблених та погоджених в установленому законодавством порядку проектів забудови території, містобудівного обґрунтування, які пройшли в установленому законодавством порядку державну експертизу.

3. Організацію проведення громадського обговорення покласти на відділ архітектури та містобудування, відділ внутрішньої політики.

Міський голова І.І. Демченко

Прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки

проекту забудови території по вул. Жовтневій, 12

Вищезазначеним рішенням надано згоду акціонерному товариству «Сервіс-Побут» на розроблення проекту забудови території для будівництва двох магазинів з продажу сувенірів та промислових товарів, двох двоповерхових та однієї триповерхової будівель для розміщення офісних приміщень та приміщень для надання послуг населенню, фонтану на земельній ділянці по вул. Жовтневій,12.

АТ «Сервіс-Побут» пропонує здійснити забудову території земельної ділянки за адресою по вул. Жовтневій, 12 з метою:

- прикрасити центр міста двома магазинами (для торгівлі в них сувенірами, виготовленими місцевими майстрами) з фонтаном поміж ними;

- впорядкувати територію в центрі міста з облаштуванням зеленого куточку для відпочинку;

- здійснити будівництво сучасних будинків для розміщення офісних приміщень та приміщень для надання послуг населенню замість старих будівель, розташованих на території двору за будівлею колишнього будинку побуту,

що сприятиме створенню нових робочих місць для жителів міста та збільшить надходження коштів до місцевого та державного бюджету.

Висновки органів охорони культурної спадщини, земельних ресурсів, природоохоронних і санітарно-епідеміологічних органів щодо вищезазначеної забудови земельної ділянки по вул. Жовтневій, 12 позитивні.

В порядку, передбаченому чинним законодавством, проект забудови буде винесений на громадське обговорення.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 березня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
30 березня 2018 року в м. Суми відбудеться Баркемп «Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій», організаторами якої є Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій
Детальніше...
 
16.03.2018  з  14  до 17 години  у приміщенні Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г.Шевченка (вул. Армійська 117)  відбудеться творчій захід за участю дітей із міських  дошкільних навчальних закладів, центру реабілітації дітей - інвалідів, викладачів та учнів школи під назвою«Глиняний день».
 
10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі »
 
7 по 9 вересня 2018 року у м. Єреван (Республіка Вірменія) відбудеться вісімнадцятий універсальний торгово-промисловий виставковий форум ARMENIA EXPO 2018
 
27 березня 2018 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 44 сесії міської ради