.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
05.10.09

25 вересня в приміщенні міської ради проведена прес-конференція з питання «Про безоплатну видачу в 2009 році державних актів на землю». На її початку з інформацією про завершення первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко. Також вона, та міський голова Ірина Демченко відповіли на запитання присутніх щодо відсутності виборців в Державному реєстрі, присутності в ньому померлих осіб та тих, що вибули, неотримання іменних повідомлень тощо.

З основного питання порядку денного прес-конференції доповіла заступник начальника управління Держкомзему у м. Охтирка Сумської обл. Ірина Сталинська, яка зупинилася на постановах Кабінету Міністрів, відповідно до яких у 2009 році громадяни, які в середині 90-х років приватизували землю в приватному секторі, але не отримали на неї Державний акт, можуть його отримати безкоштовно. Більш детальну інформацію про те, яким чином відбувається ця процедура, надала міський голова Ірина Демченко. Зокрема, вона зазначила, що з цією метою у приміщенні міської ради виділено окремий кабінет, де спеціаліст приймає заяви на виготовлення державних актів. По місту не отримали державні акти близько 3,5 тис. громадян, рішення щодо приватизації земельних ділянок яких було прийняте раніше. Крім того, немало громадян до цього часу не звертались з цього питання. Роз’яснення з цього приводу, як і відповіді на всі запитання присутніх надала міський голова Ірина Демченко.

Участь в зустрічі взяли голови та члени квартальних та сільського комітетів, квартальні уповноважені, лідери міських організацій політичних партій та громадських організацій, квартальні уповноважені, журналісти місцевих ЗМІ.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.07.2018 по 29.07.2018
Детальніше...
 
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради