.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
05.10.09

25 вересня в приміщенні міської ради проведена прес-конференція з питання «Про безоплатну видачу в 2009 році державних актів на землю». На її початку з інформацією про завершення первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко. Також вона, та міський голова Ірина Демченко відповіли на запитання присутніх щодо відсутності виборців в Державному реєстрі, присутності в ньому померлих осіб та тих, що вибули, неотримання іменних повідомлень тощо.

З основного питання порядку денного прес-конференції доповіла заступник начальника управління Держкомзему у м. Охтирка Сумської обл. Ірина Сталинська, яка зупинилася на постановах Кабінету Міністрів, відповідно до яких у 2009 році громадяни, які в середині 90-х років приватизували землю в приватному секторі, але не отримали на неї Державний акт, можуть його отримати безкоштовно. Більш детальну інформацію про те, яким чином відбувається ця процедура, надала міський голова Ірина Демченко. Зокрема, вона зазначила, що з цією метою у приміщенні міської ради виділено окремий кабінет, де спеціаліст приймає заяви на виготовлення державних актів. По місту не отримали державні акти близько 3,5 тис. громадян, рішення щодо приватизації земельних ділянок яких було прийняте раніше. Крім того, немало громадян до цього часу не звертались з цього питання. Роз’яснення з цього приводу, як і відповіді на всі запитання присутніх надала міський голова Ірина Демченко.

Участь в зустрічі взяли голови та члени квартальних та сільського комітетів, квартальні уповноважені, лідери міських організацій політичних партій та громадських організацій, квартальні уповноважені, журналісти місцевих ЗМІ.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.