.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
05.10.09

25 вересня в приміщенні міської ради проведена прес-конференція з питання «Про безоплатну видачу в 2009 році державних актів на землю». На її початку з інформацією про завершення первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко. Також вона, та міський голова Ірина Демченко відповіли на запитання присутніх щодо відсутності виборців в Державному реєстрі, присутності в ньому померлих осіб та тих, що вибули, неотримання іменних повідомлень тощо.

З основного питання порядку денного прес-конференції доповіла заступник начальника управління Держкомзему у м. Охтирка Сумської обл. Ірина Сталинська, яка зупинилася на постановах Кабінету Міністрів, відповідно до яких у 2009 році громадяни, які в середині 90-х років приватизували землю в приватному секторі, але не отримали на неї Державний акт, можуть його отримати безкоштовно. Більш детальну інформацію про те, яким чином відбувається ця процедура, надала міський голова Ірина Демченко. Зокрема, вона зазначила, що з цією метою у приміщенні міської ради виділено окремий кабінет, де спеціаліст приймає заяви на виготовлення державних актів. По місту не отримали державні акти близько 3,5 тис. громадян, рішення щодо приватизації земельних ділянок яких було прийняте раніше. Крім того, немало громадян до цього часу не звертались з цього питання. Роз’яснення з цього приводу, як і відповіді на всі запитання присутніх надала міський голова Ірина Демченко.

Участь в зустрічі взяли голови та члени квартальних та сільського комітетів, квартальні уповноважені, лідери міських організацій політичних партій та громадських організацій, квартальні уповноважені, журналісти місцевих ЗМІ.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...