.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
05.10.09

25 вересня в приміщенні міської ради проведена прес-конференція з питання «Про безоплатну видачу в 2009 році державних актів на землю». На її початку з інформацією про завершення первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко. Також вона, та міський голова Ірина Демченко відповіли на запитання присутніх щодо відсутності виборців в Державному реєстрі, присутності в ньому померлих осіб та тих, що вибули, неотримання іменних повідомлень тощо.

З основного питання порядку денного прес-конференції доповіла заступник начальника управління Держкомзему у м. Охтирка Сумської обл. Ірина Сталинська, яка зупинилася на постановах Кабінету Міністрів, відповідно до яких у 2009 році громадяни, які в середині 90-х років приватизували землю в приватному секторі, але не отримали на неї Державний акт, можуть його отримати безкоштовно. Більш детальну інформацію про те, яким чином відбувається ця процедура, надала міський голова Ірина Демченко. Зокрема, вона зазначила, що з цією метою у приміщенні міської ради виділено окремий кабінет, де спеціаліст приймає заяви на виготовлення державних актів. По місту не отримали державні акти близько 3,5 тис. громадян, рішення щодо приватизації земельних ділянок яких було прийняте раніше. Крім того, немало громадян до цього часу не звертались з цього питання. Роз’яснення з цього приводу, як і відповіді на всі запитання присутніх надала міський голова Ірина Демченко.

Участь в зустрічі взяли голови та члени квартальних та сільського комітетів, квартальні уповноважені, лідери міських організацій політичних партій та громадських організацій, квартальні уповноважені, журналісти місцевих ЗМІ.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...