.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Земельні відносини arrow На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
На прес-конференції розглянули питання безоплатної видачі земельних актів на землю
05.10.09

25 вересня в приміщенні міської ради проведена прес-конференція з питання «Про безоплатну видачу в 2009 році державних актів на землю». На її початку з інформацією про завершення первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко. Також вона, та міський голова Ірина Демченко відповіли на запитання присутніх щодо відсутності виборців в Державному реєстрі, присутності в ньому померлих осіб та тих, що вибули, неотримання іменних повідомлень тощо.

З основного питання порядку денного прес-конференції доповіла заступник начальника управління Держкомзему у м. Охтирка Сумської обл. Ірина Сталинська, яка зупинилася на постановах Кабінету Міністрів, відповідно до яких у 2009 році громадяни, які в середині 90-х років приватизували землю в приватному секторі, але не отримали на неї Державний акт, можуть його отримати безкоштовно. Більш детальну інформацію про те, яким чином відбувається ця процедура, надала міський голова Ірина Демченко. Зокрема, вона зазначила, що з цією метою у приміщенні міської ради виділено окремий кабінет, де спеціаліст приймає заяви на виготовлення державних актів. По місту не отримали державні акти близько 3,5 тис. громадян, рішення щодо приватизації земельних ділянок яких було прийняте раніше. Крім того, немало громадян до цього часу не звертались з цього питання. Роз’яснення з цього приводу, як і відповіді на всі запитання присутніх надала міський голова Ірина Демченко.

Участь в зустрічі взяли голови та члени квартальних та сільського комітетів, квартальні уповноважені, лідери міських організацій політичних партій та громадських організацій, квартальні уповноважені, журналісти місцевих ЗМІ.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.