.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Про застосування норм галузевих угод
13.06.19
1486021543_yak-oformiti-veliku-ugodu-300x180.jpg
Управління соціального захисту населення нагадує, що відповідно до частини 1 статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» положення галузевої (міжгалузевої) угоди діють безпосередньо і є обов'язковими для всіх суб'єктів, що перебувають у сфері дії сторін, які підписали угоду
Під час укладення галузевої угоди інтереси працівників підприємства представляє профспілкова сторона цієї угоди, суб'єктами якої є всеукраїнські профспілки та їх об'єднання, що діють у межах певного виду або кількох видів економічної діяльності; інтереси роботодавця представляють всеукраїнські об'єднання організацій роботодавців, що діють у межах певного виду (кількох видів економічної діяльності), або сторона органів виконавчої влади, суб'єктами якої є відповідні центральні органи виконавчої влади (відповідно до статті 4 Закону України «Про соціальний діалог в Україні»).
Сфера дії сторони галузевої (міжгалузевої) угоди визначається сферою дії її суб'єктів  відповідно до установчих документів, зокрема, статуту чи положення.
Разом з тим, законодавство з питань колективно-договірного регулювання трудових відносин не містить норм щодо заборони підприємствам під час укладення колективного договору враховувати норми тієї галузевої угоди, до якої підприємство належить за характером виробництва.
При укладенні колективних договорів Положення галузевої угоди є обов'язковими для застосування як мінімальні гарантії.
З метою поширення практики застосування  норм галузевих угод при колективно – договірному регулюванню трудових відносин інформуємо, що  на сайті Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua  у рубриці Головна/Організаціям/Соціальний діалог розміщено перелік галузевих та територіальних угод, зареєстрованих Мінсоцполітики, які містять активні посилання на їх сканований текст.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій