.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Формула успіху Охтирської центральної міської бібліотеки
12.06.19
cbs1.jpg
Інноваційна діяльність мережі бібліотек Охтирської міської централізованої бібліотечної системи привертає увагу не лише охтирчан та гостей міста, які відвідують охтирські книгозбірні
З метою вивчення цікавого досвіду роботи Охтирської ЦМБ та подальшого випуску видання «Формула успіху Охтирської центральної міської бібліотеки» до Охтирки завітала методист Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки Тетяна ГРИЩЕНКО.
 
Суспільні трансформації, що відбуваються нині, впливають на бібліотеки так рішуче, що змінюють не лише всю систему бібліотечної праці та бібліотечних ресурсів, але і вперше ставлять питання про «межі» бібліотечного простору та основи існування традиційних бібліотек і їхніх функцій. Зміна ролі, призначення бібліотек позначається також на взаємовідносинах бібліотеки із суспільством у цілому.
 
Охтирська центральна міська бібліотека відповідає усім вимогам сучасних інноваційних змін та трансформацій сучасного суспільства. Вона перетворилася зі звичайної книгозбірні на потужний інформаційний центр широкого призначення, який завдяки проектній діяльності, впровадження нових форм роботи, використання інформаційних технологій у бібліотечній діяльності привертає до себе увагу.   
 
Отже, неупереджений та об’єктивний погляд методиста Сумської ОУНБ на діяльність охтирської центральної книгозбірні стане підґрунтям для створення інформаційної довідки «Формула успіху Охтирської центральної міської бібліотеки», з якою незабаром ознайомимося.
cbs3.jpgcbs2.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
19 червня 2019 року буде проводитись піврічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин.
Прохання зберігати спокій.