.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Музейні квести, щоб дізнатися про наше місто більше
11.06.19
dsc_0294.jpg
Працівники краєзнавчого музею постійно шукають і знаходять нові форми спілкування з відвідувачами, зважаючи на їх вподобання та інтереси, даючи можливість кожному зрозуміти, що музейна справа - це досить цікаво і пізнавально

Квест дозволяє розвивати активне пізнання, сприяє розвитку мислення, а саме вирішити, розплутати, придумати, уміти застосовувати свої знання на практиці у нестандартних ситуаціях, вчить мислити логічно, розвиває інтерактивні здібності.
Тож працівники музею, головний зберігач фондів Олена Бойко та заступник директора музею Ганна Шелест разом з учнями шкіл щоденно проходять всі етапи квесту "Моє рідне місто". Діти уважно слухають та розглядають експонати, адже потім це знадобиться для віднаходження підказок, діляться враженнями та відкривають нашу Охтирку.
dsc_0333.jpgdsc_0350.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
19 червня 2019 року буде проводитись піврічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин.
Прохання зберігати спокій.