.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Шевченко – для молоді
Шевченко – для молоді
22.05.19
p1100028.jpg
Завершився проект «Шевченко – для молоді!», реалізований Охтирською центральною міською бібліотекою спільно з учнями 8-В класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (кл. керівник С. В. КРИВОБОК)
Підсумки та результати проекту провели у 158 річницю перепоховання Тараса ШЕВЧЕНКА. Учні – учасники літературного проекту «Шевченко – для молоді!», який стартував ще напередодні Шевченківських днів, завітали до бібліотеки, щоб разом з бібліотекарями Л. І. АБАРОВСЬКОЮ та В. М. ШЕСТОПАЛОВОЮ підбити підсумки спільної тримісячної співпраці.
 
Метою проекту було поглиблене вивчення дітьми життя та творчості Тараса ШЕВЧЕНКА, залучення дітей до опрацювання паперових першоджерел, заохочення підлітків до читання з одночасним застосуванням сучасних комп’ютерних технологій; розвивати творче, критичне, абстрактно-логічне мислення; сприяти розвитку самопізнання та усвідомленню власного рівня навчальних досягнень, індивідуальних особливостей, згуртування класного колективу. Під час кожного етапу (ІІІ етапи) учні навчалися застосовувати різноманітні знаряддя для створення презентацій тощо.
 
22 травня – День перепоховання Тараса ШЕВЧЕНКА на Чернечій горі у Каневі. Це важлива дата для кожного українця, адже виконана за заповітом Великого Кобзаря. Тому в цей день, вшановуючи Великого Кобзаря, учні переглянули тематичну виставку «Пророк і геній рідної землі», виставку «Кобзарів», взяли участь у вікторині «Тарас Шевченко», перевіривши свої знання про життя та творчість Кобзаря, переглянули музичні кліпи сучасних виконавців на слова Т. ШЕВЧЕНКА («Тополя» гурту «Хочу ще», «Думка» О. КЕРЕКЕША). Бібліотекар Л. І. АБАРОВСЬКА розповіла про історію появи на світ пісні «Реве та стогне Дніпр Широкий», яка довгий час була своєрідним гімном українців. 
 
Діти висловили власні враження від участі у проекті та взяли  участь у анонімному анкетуванні щодо подальшої співпраці. 10 найактивніших учасників, які створили та представили власні презентації про життя та творчість Тараса ШЕВЧЕНКА, були нагороджені грамотами. 
Проект закінчився, поставленої мети досягнуто, завдання виконані, і можна з упевненістю сказати, що восьмикласники ще більше наблизились до особистості Тараса ШЕВЧЕНКА.
Бібліотека щиро вдячна дітям на чолі з класним керівником С. В. КРИВОБОК за активну участь у проекті «Шевченко – для молоді!». Сподіваємось на плідну співпрацю у наступному навчальному році.
p1100030.jpgp1100031.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій