.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Євроквіз «Відкривай Європу з бібліотекою»
Євроквіз «Відкривай Європу з бібліотекою»
20.05.19
euro1.jpg
Євроквіз «Відкривай Європу з бібліотекою», організований Пунктом європейської інформації, що діє за проектом «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках», зібрав інтелектуалів у Охтирській центральній міській бібліотеці 
Учасниками інтелектуальної гри стали члени Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, члени міжнародного євроклубу «PrimeStar» (координатор Оксана МИРОНЯК).
Гра проходила в кращих традиціях євроквізу (вікторини на тему Європи та Європейського Союзу) і складалася з чотирьох станцій: «Візитка європейських країн», «Символічна», «Географічна», «Історична», рівень складності запитань варіювався від легких до серйозних і складних. Члени євроклубу поділилися на команди «Вишиванка» та «Європейці» і розпочали гру, під час якої відповіли на 32 запитання.
Переможцем гри стала команда «Європейці». Члени міжнародного євроклубу «PrimeStar» нагороджені дипломом за високий рівень знань про Європу та ЄС і отримали подарунки від Пункту європейської інформації.
#EULIB 
euro2.jpgeuro3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій