.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Ми прагнемо жити в європейській Україні
Ми прагнемо жити в європейській Україні
17.05.19
p1090852.jpg
В рамках святкування дня Європи в Україні в м. Охтирка відбулася вулична акція «Ми прагнемо жити в європейській Україні», організатором якої став Пункт європейської інформації Охтирської міської централізованої бібліотечної системи
Під акції відбулися цікаві заходи. Разом з учнями 8-В класу ЗОШ № 1 (класний керівник С. В. Кривобок) Пункт ЄІ влаштував флешмоб «Єдність у різноманітті». Це офіційне гасло Європейського Союзу. Згідно з рішенням Європейської комісії, гасло означає, що європейці єдині у спільній праці на користь миру й добробуту, і що багато різноманітних культур, традицій і мов Європи є позитивним чинником для цього континенту.
Перевірити свої знання про країни Європи учні мали змогу у євровікторині «Вивчай Європу – змінюй Україну». Бібліо-кав’ярня «Європа запрошує на каву» почастувала всіх бажаючих кавою та тістечками.  
На святі діяли: виставки «Україна на шляху до Європи», «Європа на твоїй долоні», «Сучасна європейська література», Вооk-вояж «Hello, Європа!»; бібліоглобус «Кнежа – болгарське місто-побратим»; галерея малюнків на вітринах: «Європа очима дітей», «Почни Європу з себе»; селфі-зона «Я європеєць». Свято супроводжувалося музичним вернісажом «Європейські мотиви» – звучала музика країн Європи.
p1090815.jpgp1090865.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій