.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Включення Медичного центру "Нові Санжари" до переліку суб'єктів надання послуг
15.05.19
sangary.jpg
Про включення Медичного центру "Нові Санжари" Національної Гвардії України до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого постановою КМУ № 1057, управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної операції. 
З цією метою створена комісія з відбору суб’єктів надання послуг з психологічної операції, яка розглядає подані санаторними та оздоровчими закладами документи на відповідність їх вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.
Рішенням комісії з відбору суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації від 11.05.2019 Протокол № 3 Медичний центр "Нові Санжари" Національної Гвардії України включено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації. 
Медичний центр "Нові Санжари" Національної Гвардії України знаходиться за адресою Полтавська обл., Новосанжарський р-н., смт. Нові Санжари, пров.Курортний, 44. Реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають в себе психологічну діагностику, психологічну просвіту та інформування, психологічне консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, групову роботу. Відповідно до поданих документів приміщення медичного центру відповідають санітарним нормам та вимогам правил пожежної безпеки, забезпечується дотримання фізіологічних (медичних) норм харчування. Графік заїзду - з 30.04.2019 по 19.07.2019, тривалість заїзду 18 днів.
Для отримання направлення на психологічну реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції. 
Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1, каб. 1, або за телефоном 4-15-38.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік