.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Пісня – подруга воєнних років
Пісня – подруга воєнних років
10.05.19
pobeda10.jpg
Воєнній пісні був присвячений кіноконцерт «Пісня – подруга воєнних років», підготовлений аматорами міського центру культури і дозвілля з нагоди сімдесят четвертої річниці Перемоги на нацизмом у Європі 
Про той час ми знаємо зі спогадів фронтовиків, із розповідей очевидців, які в тилу наближали перемогу над ворогом своєю працею, з кінофільмів і пісень, які пережили своїх героїв.
 
Кадри кінохроніки й розповіді про історію створення легендарних пісень «Синий платочек», «Катюша», «Журавли», «Смуглянка» та інші перепліталися з реальними історіями життя дітей війни – учасників народного хору ветеранів. Дитинство багатьох з них припало на страшні роки Другої Світової війни, коли найбільшою мрією дитини було бажання наїстися вдосталь хліба, цукерок і дочекатися тата з війни.
 
Глядачі  надзвичайно тепло  сприймали кожен виступ, підспівували артистам, не стримували сліз, адже  кожна пісня – ніби короткий  лист, який летить до нас звідти, з фронтових років.
 
Пісні, які  пройшли по всіх фронтах, дорогах і які зараз звучать в нашому серці  святкового вечора пролунали у виконанні народного хору ветеранів (керівник Олександр КРАВЧЕНКО), народного вокального ансамблю «Барви» (керівник Ольга ХОДУНАЙ),  зразкових вокальних ансамблів «Крошки» (керівник Лариса КРОШКА) і «Колорит» (керівник Алла СОСЄДКО), а також солістів В’ячеслава НЕСТЕРЕНКА, Світлани ХРАПАЧ, Лариси КРОШКИ, Олени САВЧЕНКО, Юрія КОЛЄСНІКА, Ірини ФЕДОТОВОЇ та заслуженого артиста естрадного мистецтва України Мар’яна ПУЛЯКА.
Допоки з вуст молодого покоління  лунають пісні дідів і прадідів, доти буде жити пам’ ять про великий подвиг в ім’ я життя й миру на землі. 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій