.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна
Подвигам не буде забуття
08.05.19
_dsc8048.jpg
Взірцем любові нашого народу до Батьківщини, взірцем патріотизму для нинішнього покоління є для нас безсмертний подвиг учасників ІІ Світової війни - зазначила на урочистому заході з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, 74-ї річниці звільнення Європи від нацизму секретар міської ради Валентина ПОПОВИЧ, - ми вшановуємо сьогодні всіх, хто пройшов через горнило війни і зберіг нашу країну від страшної нацистської навали 
Хвилиною мовчання біля пам’ятника охтирчанам, які загинули в роки ІІ Світової війни, вшанували сьогодні жителі Охтирки всіх переможців, адже зібралися, щоб вкотре пригадати і тих, хто кував Перемогу, хто ціною власного життя відстоював  мир у кровопролитних боях, визволяючи та захищаючі нашу вітчизну від ворога.
Зі словами подяки до ветеранів ІІ Світової війни звернулася заступник голови ради ветеранів, заслужений працівник освіти України Людмила ПОЛЯКОВА. Привітав всіх присутніх зі святом і побажав щасливого та мирного життя командир військової частини А 0563,  полковник Денис ДИКИЙ. 
Комунальний заклад «Охтирський міський центр культури і дозвілля» підготував та провів гарний, хвилюючий та душевний захід. Піднесений настрій урочистостям задала піснею «День Перемоги» солістка Ольга ХОДУНАЙ. Проникливо прозвучали пісні: «Фронтові побратими» у виконанні народного аматорського хорового колективу ветеранів війни, праці та військової служби (керівник Олександр КРАВЧЕНКО), «Дума про землю» у виконанні заслуженого працівника культури Катерини МАКАРЕНКО, «Плакала калина» у виконанні вокального ансамблю «Струни серця» (керівник Володимир ГУБАРЕНКО). Зворушлива хореографічна  композиція «Журавлі», у виконанні ансамблю класичного танцю «Елегія» (керівник заслужений працівник культури Зоя НАКЛИЦЬКА), щиро вразила присутніх.  
Вокально-хореографічною композицією «Хочу жити без війни» захід завершили солістка Анастасія ПУЛЯК, учасники зразкового вокального ансамблю «Крошки» (керівник Лариса КРОШКА) та танцювальний колектив ДМШ «Кармен» (керівник Віта СУШКО) підкресливши ще раз наше бажання, жити в мирі на нашій рідній землі.
До могил учасників ІІ Світової війни, до пам'ятних місць, пов'язаних із загибеллю охтирчан нв період окупації та визволення міста, до могил загиблих учасників АТО поклали квіти охтирчани на знак вшанування їх пам'яті. 
_dsc8026.jpg_dsc8069.jpg_dsc8081.jpg
_dsc8099.jpg_dsc8106.jpg_dsc8119.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій