.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Визначено переможців обласного кокурсу "Під срібний дзвін бандур"
Визначено переможців обласного кокурсу "Під срібний дзвін бандур"
03.05.19
_dsc7730.jpg
На гала-концерті переможцям та учасникам Відкритого обласного фестивалю – конкурсу "Під срібний дзвін бандур" голова журі Микола МОШИК вручив дипломи фестивалю-конкурсу та подарунки
У гала-концерті взяли участь Андрій МІЦАЙ - студент Київської музичної академії ім.П.Чайковького, Сергій МАМДРИК - студент Волинського музичного училища ім. Ігоря Стравінського, тріо «Вишиванка» Полтавської філармонії та тріо «Завірюхи» Київської музичної академії ім. П.Чайковького.

Традиційною кашею частували всіх учасників фестивалю в музичній школі та цікаві екскурсії по виставках "З історії бандурного мистецтва Охтирщини" «У провінційному місті О…» організували наукові співробітники краєзнавчого музею.

Демонстрацією художнього фільму "Поводир" завершився Відкритий обласний фестиваль-конкурс "Під срібний дзвін бандур".

Результати конкурсу:

Соліст бандурист - інструменталіст

I вікова група (молодша) 
ІІІ місце
Охтирська дитяча музична школа імені П.С.Білинника
Бабич Данило 
Викладач -Тесля Антоніна Іванівна

Лохвицька дитяча музична школа 
Пода Владислава 
Викладач - Гармаш Тетяна Володимирівна

ІІ місце
Великописарівська дитяча музична школа 
Шафіна Владислава 
Викладач - Жиленко Юлія Михайлівна

І місце
КЗ Сумська дитяча музична школа № 2 Стрельченко Анастасія 
Викладач - Підопригора Наталія Миколаївна 
Концертмейстер Гонтар Людмила Анатоліївна

Соліст бандурист - інструменталіст

IІ вікова група (старша)
ІІІ місце
Охтирська дитяча музична школа імені П.С. Білинника Заратуйко Анастасія 
Викладач -Тесля Антоніна Іванівна

ІІ місце
Зіньківська дитяча музична школа 
Конотоп Софія 
Викладач - Должко Світлана Григорівна 
Концертмейстер Коніченко Лариса Леонідівна

І місце
Великописарівська дитяча музична школа 
Савченко Катерина 
Викладач - Жиленко Юлія Михайлівна


Гран-Прі

Зіньківська дитяча музична школа 
Берест Єгор 
Викладач - Ремньова Наталія Петрівна

Соліст бандурист-вокаліст 
I вікова група (молодша)

ІІІ місце
Харківська дитяча музична школа №2 імені П.І. Чайковського 
Ткач Анна 
Викладач - Миронко-Очерет Зінаїда Вікторівна


Соліст бандурист-вокаліст 
IІ вікова група (старша)

ІІІ місце
Зіньківська дитяча музична школа 
Колісник Анастасія 
Викладач - Діденко Тамара Яківна

ІІ місце
Зіньківська дитяча музична школа 
Третяк Олександра 
Викладач - Ремньова Наталія Петрівна

І місце
Охтирська дитяча музична школа
Кисіль Назар 
Викладач - Тесля Антоніна Іванівна


Ансамблі бандурист

ІІІ місце
Охтирська дитяча музична школа імені П.С. Білинника Квартет
Кисіль Назар 
Бабич Данило 
Бойчук Ігор 
Усенко Антон 
Викладач -Тесля Антоніна Іванівна

Лохвицька дитяча музична школа «Візерунок»
Москаленко Анастасія
Герасименко Анастасія
Деревянко Марія
Панченко Марія
Щербина Надія
Буць Анастасія
Терещенко Анастасія 
Викладач - Гармаш Тетяна Володимирівна

ІІ місце
Зіньківська дитяча музична школа Ансамбль бандуристів (18 бандуристів) 
Викладач - Ремньова Наталія Петрівна

І місце
Великописарівська дитяча музична школа Дует
Савченко Катерина 
Шафіна Владислава 
Викладач - Жиленко Юлія Михайлівна
Більше фото на Facebook - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=795482680836117&id=348270185557371&__tn__=K-R
_dsc7724.jpg_dsc7768.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
_dsc7797.jpg_dsc7827.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
19 червня 2019 року буде проводитись піврічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин.
Прохання зберігати спокій.