.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Під срібний дзвін бандури живе сьогодні Охтирка
Під срібний дзвін бандури живе сьогодні Охтирка
02.05.19
_dsc7616.jpg
Бандура - душа і серце України, бандуристи - творчі особистості, які дарують своє мистецтво людям і державі, зберігаючи традиції українського народу, - зазначила заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Антоніна ІГНАТЧЕНКО на відкритті Всеукраїнської кобзарської толоки та обласного відкритого фестивалю-конкурсу юних бандуристів "Під срібний дзвін бандури" 
Учасники та гості відкритого обласного фестивалю-конкурсу зібралися в Охтирці біля пам'ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ з Полтавської, Сумської, Харківської областей та міста Києва. Срібні дзвони бандури лунали над містом, а могутній Шевченківський "Реве та стогне Дніпр широкий" у виконанні учнів та викладачів Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.БІЛИННИКА об'єднав усіх у єдиному величному співі. 
Конкурсна програма юних бандуристів продовжилася в Охтирській дитячій музичній школі ім.П.С.Білинника.

_dsc7604.jpg _dsc7610.jpg _dsc7684.jpg 

 

 

 

 

 

 

Фото 

 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій