.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Аварія, що змінила життя мільйонів людей...
Аварія, що змінила життя мільйонів людей...
25.04.19
chernobil.jpg
Темі Чорнобильської трагедії, що розділила життя мільйонів людей на до і після аварії, присвячені різноманітні заходи, які проводяться у закладах культури нашого міста
У бібліотеках охтирської міської централізованої бібліотечної системи проведено годину спілкування «Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять.», історичну годину-роздум «Чорнобиль: забути не дозволяє майбутнє», перегляд фільму «Душа у Зоні відчуження...», годину спомин «Чорнобиль: гіркий спомин і вічний біль».
Книжкові виставки та книжкові полиці «Чорнобиль: чорний спомин, вічний біль», «Чорнобиль – довгий слід трагедії», «Заграва над Прип’яттю», «Біль і тривоги Чорнобиля», «Стежками Чорнобильського лиха» допоможуть пригадати і дізнатися про той час, коли мирний атом увірвався в життя багатьох людей смертоносною подією. 
Науковими співробітниками КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей проведено» лекції на тему «Чорнобильська сторінка Охтирщини» та організовано тематичні експозиції.

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. 
 
Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.
25042019.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій