.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow "Весняний настрій" у міському музеї
"Весняний настрій" у міському музеї
24.04.19
vesna5.jpg
В Охтирському міському краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка керівника народної майстерні художньої вишивки та бісероплетіння Сумського Палацу дітей та юнацтва Наталії БАБЕНКО та творчих робіт її вихованців під назвою "Весняний настрій"
На виставці представлені рушники, одяг, серветки, скатертини. Ці зразки нематеріальної культурної спадщини, виконані у відроджених техніках, зібрані майстринею під час етнографічних експедицій Сумщиною.
Особливу увагу привертають рушники, виконані у техніці "настил по сітці", вишиті "морозяними узорами". Ці рушники характерні для Охтирщини. Дійсно, такі вишиті візерунки є надзвичайно витонченими. Зважаючи на техніку виконання, вишивка білим по білому, або як її ще називають, вишивка біллю, є однією з найскладніших.
Запрошуємо охтирчан повернутися до свого коріння, символи якого "оживають" на полотні та відвідати вишивану експозицію.
vesna3.jpgvesna2.jpgvesna4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій