.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Кращі вокалісти навчаються в нашій музичній школі
Кращі вокалісти навчаються в нашій музичній школі
18.04.19
58.jpg
Учениця Охтирської дитячої музичної школи Анастасія ПУЛЯК стала дипломантом міжнародного фестивалю хореографічного та вокального мистецтва "Україна збирає друзів"

Анастасія отримала Диплом лауреата І ступеню в номінації естрадний вокал (8-11 років) і вже готується до фестивалю в Болгарії. 

В складі журі працювали заслужений діяч естрадних мистецтв України Дрожина Наталія, заслужена артистка України Старікова Олена, заслужений хореограф Грузії Каха Читаиа, хореограф на телевезійних проектах "Шанс", "Фабрика зірок", фестивалю "Таврійські ігри" Агафонов Віталій (співпрацював з групою "Алібі", "ВІА-ГРА", В.Козловський та ін.)

 

Адміністрація школи висловлює подяку за професійну та кваліфікаційну підготовку викладачу хорового відділу Ларисі КРОШЦІ. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій