.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Бюджет arrow Іще раз про Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua
Іще раз про Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua
17.04.19
1603.jpg
Представники структурних підрозділів міської ради, бюджетних закладів міста, комунальних підприємств та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків взяли участь в тренінгу на тему: «Як працювати на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів e-data.gov.ua» 

Заступник міського голови Олена БОНДАРЕНКО зазначила, що тренінг організовано на виконання вимог Закону України від 11.02.2015 №183-VII «Про відкритість використання публічних коштів» для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, відповідальних за забезпечення якісної та ефективної роботи на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів e-data.gov.ua.
Тренінги щодо функціонування Єдиного веб-порталу використання публічних коштів e-data.gov.ua, проводяться фахівцями проекту Є-data спільно з спеціалістами Міністерства фінансів України. 
Експерт проекту Є-дата Олена ГУЦУЛ проінформувала про проведення оновлень у «службовому кабінеті» користувача на порталі, реєстрації та внесення необхідної інформації на ресурс.
З технічною стороною роботи на порталі ознайомив експерт проекту Є-дата Максим МАГЕЙ - розповів про механізм реєстрації на порталі, внесення необхідних даних, підпис електронним цифровим ключем, усунення можливих помилок. 
Експерти проекту відповіли на всі запитання учасників тренінгу, що виникали у процесі навчання.
1601.jpg 1602.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік