.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Про навчання за кордоном
17.04.19
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Навчальний курс засновано в рамках міжнародної угоди Національної академії державного управління при Президентові України та Університету Ла Коруньї для вдосконалення знань, на основі досвіду розвинених держав, щодо підходів до управління життєвим циклом об’єктів нерухомості. На цей Час в Україні новітні методи до управління життєвим циклом об’єктів нерухомості є маловідомими, а програми підготовки фахівців з управління нерухомістю у закладах вищої освіти - відсутні.
За результатами навчання учасники програми отримають європейський сертифікат Університету Ла Коруньї про проходження курсу і довідку про складання екзамену з отриманою оцінкою. Відповідний предмет, за необхідності, зараховуватиметься слухачам в університетах інших європейських країн, а також і в Україні (як документ про проходження відповідного курсу у Національній академії державного управління при Президентові України). 
Навчання проводиться українською мовою. Вартість - 150-300 евро на особу, залежно від розміру групи. Сплата на навчання відбувається на рахунок університету. Кількість академічних годин - 42 (6 кредитів ЕСТ8).
Кожній особі пропонується проживання в окремій кімнаті університетському містечку та триразове харчування, вартість - 24 евро на добу (сплачується безпосередньо в університетському містечку). Учасники програму мають право обрати інше місце проживання та харчування.
Транспортні витрати (переліт в обидві сторони), а також витрати на проживання та харчування сплачуються учасниками самостійно.
Особам без інженерно-будівельної або економічної освіти для успішного засвоєння курсу і успішного складання екзамену пропонується дводенна попередня підготовка за курсом «Основи управління проектами у сфері нерухомості» в обсязі 8 годин на базі Національної академії державного управління при Президентові України в місті Києві. Вартість курсу - 2 тисячі гривень.
До 26 квітня 2019 року бажаючим необхідно на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. надати інформацію про бажання взяти участь у програмі, вказавши ім’я, прізвище, посаду, номер телефону та адресу електронної пошти заявника.
Контактна особа з питань формування групи - Ніколаєв Всеволод Петрович, доктор економічних наук, професор кафедри публічного управління та публічної служби Національній академії державного управління при Президентові України. Номер телефону - 067 449 26 64.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік